Nasi eksperci

Doradca finansowy Kinga Jędrzejewska

Języki: Polski, English

Kinga Jędrzejewska

Doradca finansowy

Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie, gdzie ukończyłam dwa kierunki studiów. Ze światem bankowości, szczególnie z produktami kredytowymi, jestem związana od początku swojej pracy zawodowej. Kompleksowe przygotowanie do samodzielnego wykonywania zawodu doradcy finansowego dała mi szeroka wiedza praktyczna zdobywana w największych instytucjach finansowych jak Fortis Bank, Expander, BNP Paribas Bank. Doświadczenie zdobywałam zarówno w pracy operacyjnej banku – analiza wniosków o kredyty hipoteczne, przygotowywanie dokumentacji kredytowej, jak i w bezpośredniej współpracy z Klientami, na roli product managera odpowiedzialnego za tworzenie bankowych produktów kredytowych kończąc.

Gruntowne przygotowanie merytoryczne oraz pasja do pracy z ludźmi, pozwalają mi już od wielu lat realizować się w zawodzie doradcy finansowego. We współpracy z Klientami najważniejsza jest dla mnie etyka zawodowa a największą nagrodę stanowią pozytywne rekomendacje.

aneta-derlatka-doradca-finansowy

Języki: Polski

Aneta Derlatka

Doradca finansowy

Należę do ludzi z pasją, wytrwałość w działaniu i dążenie do celu pozwoliło mi podczas 11 letniego doświadczenia zawodowego w finansach sfinalizować z sukcesem setki transakcji kredytowych.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu studiów podyplomowych pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Po kilkuletniej praktyce zawodowej zdobytej w korporacjach dużych brandów tj. Expander, OpenFinance, Homebroker, w tym również na stanowisku kierowniczym, pracuję z pełną satysfakcją już tylko i wyłącznie na rzecz swoich Klientów.

 

 

Cechuje mnie:

  • szerokie przygotowanie merytoryczne,
  • empatia i zrozumienie potrzeb innych,
  • trafność decyzji i szybkość w działaniu.