REFINANCING CREDIT

Refinancing credit is a product dedicated to repay our liability in another bank. Why would we want to move to a different bank? That is because the new bank may offer advantageous conditions, which will allow to save money on our credit. While taking a loan, we try to select the best offer with the best conditions. After the funds are paid out, we begin to repay the loan and we don’t track the changes in the credit market. The market is however very dynamic and it undergoes constant changes. It means, that the parameters of our credit, which was taken some time ago, may no longer be attractive and that there may be other more attractive options. In other words, for loans taken now, a bank could offer lower rate, which results in lower instalments and overall credit costs.

Our asset as a Client is our credibility, built by our past, timely repayments. This positive evidence, causes banks to prepare a special offer for client who are willing to repay a credit in a different bank. Therefore, it is worth to check a possibility to save money on a credit, by using a refinancing credit.

Cooperation with us step by step

 • 01

  Initial meeting

  We discuss your needs and requirements. We will select offers that suit your needs best and we will analyze them in details. We will assess your creditworthiness, calculate instalment amount and other credit costs. We will discuss the entire credit application process.

 • 02

  Credit submission documents

  We help to collect all documents required for the credit application and we fill out the credit submission documents together.

 • 03

  Credit application decision

  We monitor the process of the credit application process and we inform you about next steps - until banks provide credit application decisions.

 • 04

  Credit agreement

  We send the credit agreement document, which we help to analyze and understand.

 • 05

  Finalisation

  We discuss our common appointment at the bank in order to sign the credit agreement.

Współpraca z nami krok po kroku

 • 01

  Pierwsze spotkanie

  Omawiamy Twoje potrzeby. Selekcjonujemy najlepiej dopasowane oferty i rozkładamy je na czynniki pierwsze. Sprawdzamy Twoją zdolność kredytową, wyliczamy ratę i pozostałe koszty kredytu. Opowiadamy o przebiegu procesu kredytowego.

 • 02

  Wnioski kredytowe

  Pomagamy skompletować dokumenty kredytowe oraz wypełnić wnioski, które przekażemy do banków.

 • 03

  Decyzja kredytowa

  Monitorujemy przebieg analizy złożonych w bankach wniosków kredytowych i informujemy Cię o jego kolejnych etapach – do uzyskania decyzji kredytowych.

 • 04

  Umowa kredytowa

  Przesyłamy umowę kredytową, którą pomagamy zrozumieć.

 • 05

  Finalizacja

  Umawiamy wspólne spotkanie w banku w celu podpisania umowy kredytowej.

KREDYTY REFINANSOWE

Kredyt refinansowy to produkt przeznaczony na spłatę naszego zobowiązania w innym banku. Dlaczego mielibyśmy przenosić się do nowego banku? Bo ten może zaproponować nam korzystniejsze warunki, które pozwolą zaoszczędzić na naszym kredycie. Zaciągając kredyt, staramy się wybrać najbardziej optymalną ofertę o najkorzystniejszych parametrach. Po uruchomieniu środków, rozpoczynamy spłatę kredytu i najczęściej nie śledzimy już zmian zachodzących na rynku kredytowym. Rynek ten jest natomiast bardzo dynamiczny i podlega ciągłym przekształceniom. Oznacza to, że parametry naszego kredytu, zaciąganego jakiś czas temu, mogły już stracić na swej atrakcyjności a ich odpowiedniki w aktualnych ofertach są dużo bardziej korzystne. Innymi słowy, dla kredytu zaciąganego obecnie, bank może nam zaproponować niższe oprocentowanie, które przekłada się bezpośrednio na obniżenie raty kredytowej oraz całkowitego kosztu kredytu. Naszym dodatkowym atutem jako klienta banku jest nasza wiarygodność, zbudowana przez dotychczasową, terminową spłatę zobowiązania. Takie pozytywne świadectwo powoduje z kolei, że banki niejednokrotnie przygotowują specjalną ofertę dla klientów przenoszących swój kredyt. Warto zatem sprawdzić możliwość zaoszczędzenia na kredycie poprzez skorzystanie z oferty kredytu refinansowego.

Add a testimonial

Required Field

Let us have a free of charge meeting in our office or in a location, which works best for you.

Please contact us in order to schedule a meeting:

 

664-714-415

 

biuro@cofinance.pl

Adres biura

Bieżanowska 7 Str. Apt. 2

30-812 Kraków

Kinga Jędrzejewska

Financial advisor

664-714-415

kinga.jedrzejewska@cofinance.pl

Aneta Derlatka

Financial advisor

694-734-242

aneta.derlatka@cofinance.pl

Sends us a message

Doradca finansowy Kinga Jędrzejewska

Kinga Jędrzejewska

Financial advisor
Languages: Polish, English

I have graduated two majors at the Cracow University of Economics. Since the beginning of my professional career, I have been working in the banking industry, specifically credit products. I have gained complex practical experience to become a financial advisor in finance institutions like Fortis Bank, Expander, BNP Paribas Bank. I have been involved in the operational aspect of the credit application process, by means of working with the analysis of credit applications, as well as working directly with the Clients. I have also worked as a product manager responsible for designing and implementation of new banking credit products.

Substantive preparation and passion of working with people, allowed me to work as a financial advisor for many years. The most important aspect of my cooperation with the Clients is the ethical aspect and the biggest prize are my Client’s testimonials.

aneta-derlatka-doradca-finansowy

Aneta Derlatka

Financial advisor
Languages: Polish

I am a passionate person, persistence and ability to focus on target allowed me to finalize hundreds of transactions within 11 years of professional experience.

I have completed post graduate studies of real estate brokerage at the Wroclaw University of Economics. After a few years of experience at brands like Expander, OpenFinance, Homebroker, including managerial experience, I work with satisfaction for the benefit of my Clients only.

 

My characteristics are:

 • extensive professional experience,
 • empathy and ability to understand other people needs,
 • ability to making accurate decisions and promptness of work.

Blog

Are you satisfied with our services?

We decided to buy an apartment and we were looking for someone to help us with the mortgage.
Luckily we met Kinga.
She was ready to meet on demand, answer all our questions and advise the best option.
She took care of everything related to the application and all negotiations with banks.
Finally, we got the mortgage agreement on the exceptionally attractive conditions.
I would also like to point out that Kinga is a very punctual person with perfect English.
I definitely recommend Kinga as a credit consultant.

Sergey Inshev
1 September 2017
Kinga Jędrzejewska

Kontakt do Pani Kingi dostałem od developera gdzie miałem kupić mieszkanie. Jednak się nie zdecydowałem natomiast kontakt został 🙂 po kilku rozmowach telefonicznych jak i spotkaniu w biurze razem z żoną postanowiliśmy kupić nasze pierwsze mieszkanie. Tak wiec skorzystałem z doradztwa Pani Kingi i NIE ŻAŁUJE !!!!! Wszytko wytłumaczone jak najprościej się da bez jakichkolwiek pułapek , kruczków itd…. Wszytko tłumaczy podpowiada na co zwrócić uwagę:) My Skorzystaliśmy z MDM-u dzięki Pani Kindze dostaliśmy dofinansowanie i nie musieliśmy się stresować czy jakieś dokumenty trzeba donieść do developera lub banku, i dzięki temu już na początku lutego dostajemy klucze do wymarzonego mieszkania. tak wiec na prawdę polecam doradztwo Pani Kingi jak i jej biura 🙂

Pozdrawiamy A&D

Agnieszka i Damian
5 June 2017
Kinga Jędrzejewska

Serdecznie polecamy wszystkim niezdecydowanym i potrzebującym, pomoc i profesjonalizm ze strony Pani Kingi, dzięki której wybór odpowiedniej oferty kredytowej i wszelkie formalności związane z podpisaniem umowy kredytowej przebiegły bez problemów i niespodzianek. Polecamy w 100%

Kamila i Grzegorz
5 June 2017
Kinga Jędrzejewska

Muszę serdecznie podziękować za współpracę! Bardzo kompleksowa usługa. Pani Kinga na wszelkie maile, telefony odpowiadała bardzo szybko. Dzięki niej mamy swoje wymarzone gniazdko ! Polecam gorąco! Takich osób często się nie spotyka! Dziękujemy ! Z czystym sumieniem będziemy Panią polecać każdemu znajomemu, który chce uzyskać kredyt. Usługa przeprowadzona kompleksowo. Wszystkie potrzebne dokumenty do podpisania podsunięte “pod nos”.

Kamil i Sabina Zuzak
1 March 2017
Kinga Jędrzejewska

Naszą przygodę z kredytem zaczęliśmy niestety od doradców, którzy delikatnie mówiąc nie bardzo interesowali się powierzonymi im zadaniami. Dziesiątki telefonów i maili, kupę niepotrzebnych nerwów – wszystko na nic. Wtedy zupełnie przypadkiem trafiliśmy pod skrzydła Pani Kingi i to był punkt zwrotny w temacie kupna naszego mieszkania! Proszę mi wierzyć, ale dawno nie spotkaliśmy się z takim podejściem do klienta! Dla Pani Kingi nie ma rzeczy niemożliwych. Po szybkim rozpoznaniu tematu, od razu zabrała się do pracy i w jeden dzień zrobiła więcej, niż nasi poprzedni doradcy w miesiąc. Wynika to zapewne z ogromnej wiedzy i łatwości w nawiązywaniu kontaktu przez Panią Kingę. Po kilku spotkaniach naprawdę poczuliśmy, że naszą sprawę przejęła profesjonalistka, w każdym znaczeniu tego słowa. Sam finisz przyznawania kredytu to już istne mistrzostwo świata! Odbyło się to tak szybko i sprawnie, że do tej pory nie możemy w to uwierzyć. Jeżeli szukacie Państwo osoby, która zajmie się Waszym tematem od A do Z – nie zastanawiajcie się dłużej i szybko kontaktujcie się z Panią Kingą! Polecamy ze wszystkich sił 🙂

Ewa i Bartłomiej Rymarz
1 March 2017
Kinga Jędrzejewska

Miałam okazję współpracować z Panią Kingą Jędrzejewską. Jestem bardzo zadowolona z pomocy przez przejście całej procedury kredytowej. Na każdym kroku otrzymywałam rzetelne informacje. Działania były podejmowane natychmiastowo, dzięki czemu kredyt został uruchomiony bardzo szybko. Serdecznie polecam doradztwo finansowe Cofinance

Aleksandra Mazur
15 February 2017
Kinga Jędrzejewska

Witam Serdecznie wszystkich, szególnie tych Państwa, którzy chcą skorzystać z pomocy Radcy finansowego i sugerując się zamieszczonymi opiniami w sieci, dokonują wyboru. Otóż potwierdzam wszystkie pozytywne!!! opinie, zamieszczone przez swoich poprzedników.
POLECAM SKORZYSTAĆ Z PROFESJONALNEGO I RZETELNEGO DORADZTWA P.KINGI JĘDRZEJEWSKIEJ, GWARANTUJĄC ZADOWOLENIE Z DOKONANEGO WYBORU.:)

Dziękujemy bardzo P.Kingo

Dominik Włoczkowski
1 February 2017
Kinga Jędrzejewska

Rzetelność, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Gorąco polecam współpracę z Panią Kingą z Cofinance.

Michał Strug
12 January 2017
Kinga Jędrzejewska

Profesjonalizm, kompetencja, dyspozycyjność, uczciwość – te wszystkie cechy odnoszą się do Pani Kingi Jędrzejewskiej.
Pani Kinga posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie kredytów hipotecznych, służy pomocą w każdej nawet najdrobniejszej sprawie – wypełnienie i złożenie wniosków, wybór najlepszej oferty, pośrednictwo między klientem a bankiem i deweloperem aż do samej finalizacji procesu kredytowego.
W 100 procentach POLECAM!

Mateusz Tabor
4 January 2017
Kinga Jędrzejewska

Do Pani Kingi trafiłam z polecenia i bez wahania zarekomendowałam ją już dalej. Pani Kinga pomogła mi w uzyskaniu mojego pierwszego kredytu. Z dużym zrozumieniem podeszła do tematu, tłumacząc mi wszystko w przystępny sposób. Słuchała uważnie i proponowała adekwatne rozwiązania. Pomagała w wypełnianiu formalności, sama kontaktowała się z deweloperem, pośredniczyła w komunikacji z bankiem, a newet interweniowała w moim imieniu w banku, jak zaistniała taka potrzeba. Pani Kinga jest osobą kompetentą, szalenie miłą i godną zaufania, dzięki niej cały ten proces wcale nie był tak czaso- i energochłonny, jak mówią. Dziękuje i polecam !

Joanna Mazur,
12 December 2016
Kinga Jędrzejewska

It was great working with Ms. Kinga Jędrzejewska. She knows people and laws very well in detail and if something is grey she tracks it down until we are sure what we are doing so that we don’t have delays. I also like to highlight that she didn’t only worked with me for connections to bank and sending forms, she also helped me to understand laws and policies well enough to be able to select the suitable loan for myself.
In a nutshell, she cares as she is taking a loan for herself.

Neda Jalilvand
10 December 2016
Kinga Jędrzejewska

Panią Kingę znalazła moja narzeczona, byliśmy wtedy w kryzysowej sytuacji – nie dostaliśmy MDM. Stanęliśmy przed wyborem, rezygnacji z mieszkania czy kupno mieszkania bez dofinansowania. Pani Kinga nam wszystko rzetelnie wytłumaczyła i uspokoiła. Swoim profesjonalizmem a równocześnie zwyczajną chęcią niesienia pomocy, dzięki niej mamy możliwość cieszenia się z nowego mieszkania 🙂 Pani Kinga to bardzo ciepła i kompetentna osoba, polecam wszystkim osobom którym zależy na doradcy który nie tylko doradzi, ale także zrozumie i podniesie na duchu. Serdecznie polecam

Marcin Wdowiszewski
10 November 2016
Kinga Jędrzejewska

I Just need to say that without help of cofinance specialists it was impossible to get a mortgage for buying an apartment. Their expertise, reachability, responsibility were great and I am so glad I had a chance to work with them.
Strongly recommended.

Vahid Ghafori
16 February 2015
Kinga Jędrzejewska

Polecamy usługi Pani Anety oraz Kingi, które wykazują ogromne zainteresowanie każdym klientem. Z usług jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż pomogły nam szybko sfinalizować uzyskanie kredytu. Panie pomogły nam nie tylko w uzyskaniu kredytu, ale również w kontaktach z deweloperem oraz w interpretacji zapisów umownych. Serdecznie polecamy!

Monika i Michał
3 October 2014
Aneta Derlatka, Kinga Jędrzejewska

I had the pleasure to work with Kinga, My story is a little bit long so I will try to resume it, We were looking for a credit to build a house since February 2014 (today is August 28, 2014) We tried with another consultants and after 5 months of frustrations and without any positive answer from banks, We decided to do it ourselves, again, We just found the processes in banks very frustrating so We almost give up, our last option to get a house for our family was Kinga, since the beginning she told us straight forward how is our situation and what are our chances to get a credit, We trusted since the very right beginning and what a nice surprise, after just 2 weeks that We gave her our documents, We got a call and email with a positive decision, with very good conditions and promotional rates. I know that We were very lucky to find Kinga in our way. I can just say thank you very much Kinga for give to my family the opportunity to have a house for our own, We will always be grateful to you for that. 😀

Enrique Meinguer
28 August 2014
Kinga Jędrzejewska

Zaangażowanie, profesjonalizm w zakresie doradztwa i doboru stosownych ofert bankowych. Sczerze polecamy zarówno Panią Anetę jak i Panią Kingę. W trudnej sytuacji, kiedy wydawało się, że nie będzie możliwe pozyskanie kredytu mieszkaniowego znalazły rozwiązanie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Izabela i Robert Ciesielscy
6 June 2014
Aneta Derlatka, Kinga Jędrzejewska
Are you satisfied with our services?

Pani Aneta wspierała nas od początku do końca w procesie uzyskania kredytu.
Cierpliwie odpowiadała na nasze pytania, a także wyręczała nas w kompletowaniu dokumentów niezbędnych do przedstawienia w banku. Szczerze polecam, jeżeli w przyszłości ponownie stanę przed koniecznością zaciągania kredytu, bez wątpienia skontaktuję się z Panią Anetą.

Aleksandra Cader
27 September 2017
Aneta Derlatka

Współpraca z Panią Anetą to była sama przyjemność.
Jest Ona 100%-tową profesjonalistką, wspomaga i wspiera od samego początku do końca procesu uzyskania kredytu. Oferuje swoje ogromne doświadczenie i wiedzę, starannie przygotowuje spersonalizowaną ofertę, wybierając z całej gamy usług bankowych te, które najlepiej pasują do wybranego klienta, w imieniu klienta kontaktuje się z przedstawicielami dewelopera w celu uzyskania potrzebnych dokumentów. Przy tym wszystkim zupełnie obiektywnie doradza i informuje, tak by klient był świadom zobowiązania jakiego się podejmuje.
Podczas gdy dla zwykłego zjadacza chleba, zawiłości ofert i umów kredytowych nierzadko są trudną do przeskoczenia ścianą, przy pomocy Pani Anety, wszystko dosyć szybko staje się jasne, klarowne… I nawet jeśli czegoś się nie rozumie, nie doczyta lub zapomni to zawsze można zadzwonić, zapytać po raz drugi, trzeci… a Pani Aneta wszystko cierpliwie ponownie wytłumaczy.
Pani Aneta jest pełną uroku osobistego Kobietą, otwartą i bardzo kontaktową. Jest miła i dyskozycyjna co ma ogromne znaczenie w sytuacjach takich jak moja – kupiłem mieszkanie w Warszawie (gdzie też mieszkam) i odległość Kraków – Warszawa nie stanowiła żadnej przeszkody w bardzo sprawnym prowadzeniu moich spraw za pomocą maila i telefonu.
Z całą pewnością mogę polecić usługi świadczone przez Panią Anetę, a przyjmując skalę zadowolenia od 0 do 10, ode mnie Pani Aneta otrzymuje 11 punktów! 🙂

Łukasz Celej
16 September 2017
Aneta Derlatka

Serdecznie polecam współpracę z panią Anetą Derlatką.
Jest to osoba bardzo profesjonalna, posiada niezbędną wiedzę, doradza, świetnie tłumaczy, jest doskonale zorganizowana, dyspozycyjna, dba o to żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pani Aneta pomaga takze w analizowaniu zapisów umowy.

Trafiłam do pani Anety z polecenia dwóch znajomych i jestem BARDZO zadowolona z usług jakie świadczy.

Większośc doradców świetnie prezentuje się na początku współpracy, a po tym jak klient u nich złoży wnioski to przestają się interesować gdyż mają pewny zysk i więcej się nie starają. Pani Aneta jest zupełnie inna, dba o każdego klienta od początku aż do końca współpracy. Świetna znajomośc rynku i osób z branży sprawia, że załatwia ona sprawy bardzo szybko, sprawnie i z należytą dokładnością. Co więcej, wywalczyła dla mnie o wiele LEPSZE warunki kredytowe niż to wynikało znaszych wstępnych ustaleń. Pani Aneta dba o sprawy klienta tak jakby to były jej sprawy, na każdym etapie stara się dać z siebie wszystko i to ze znakomitym skutkiem.

Jestem specyficznym typem klienta: bardzo dociekliwa, zadająca wiele pytań, sprawdzam każdy szczegół umowy i dopytuje. Ogólnie mówiąc ciężko mnie zadowolić a pani Aneta sprostałatemu zadaniu. Nie moge złego słowa powiedzieć o pani Anecie. Bardzo się cieszę żemi jąpolecono i że skorzystałam z jej usług.

Mam ogromny dług wdzięczności u pani Anety za wszystko co dla mnie zrobiła: za ogrom pracy jaką włożyła w sprawy dotyczące moich wnisoków kredytowych, za czas który mi poświęciła na tłumaczenie wielu kwestii o ktore pewnie większosc klientow nie pyta, za doradzanie, za dyspozycyjnośc, za pozytywne nastawienie, za miłą atmosferę. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pani Anety i na pewno każdemu będę ją polecać.

Pani Aneta poprzez swoją rzetelną pracę wyrobiła sobie świetną renomę dzięki której każdy były klient polecają kolejnemu. To nalepsze dowód na to warto z tą panią współpracować.

Pani Aneto jeszcze raz dziekuje.

Karolina K
25 May 2016
Aneta Derlatka

Z całego serca pragniemy polecić Panią Anetą. Profesjonalizm definiujący znaczenie tego słowa, niesamowita dbałość o klienta i szybkie reagowanie na jego potrzeby sprawiły, że cała procedura przebiegła w sposób w 100% satysfakcjonujący… Pani Aneto serdecznie dziękujemy

Agnieszka i Artur Wojnowscy
6 October 2014
Aneta Derlatka

Polecamy usługi Pani Anety oraz Kingi, które wykazują ogromne zainteresowanie każdym klientem. Z usług jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż pomogły nam szybko sfinalizować uzyskanie kredytu. Panie pomogły nam nie tylko w uzyskaniu kredytu, ale również w kontaktach z deweloperem oraz w interpretacji zapisów umownych. Serdecznie polecamy!

Monika i Michał
3 October 2014
Aneta Derlatka, Kinga Jędrzejewska

Moge w 100 % polecic Pania Anete ,jej podejscie do klienta i zangazowanie jest niespotykane. Z biegiem czasu musze stwierdzic, ze wyszedl Jej profesjonalizm i duza wiedza w temacie.

Łukasz Szczyfieł
17 July 2014
Aneta Derlatka

Zaangażowanie, profesjonalizm w zakresie doradztwa i doboru stosownych ofert bankowych. Sczerze polecamy zarówno Panią Anetę jak i Panią Kingę. W trudnej sytuacji, kiedy wydawało się, że nie będzie możliwe pozyskanie kredytu mieszkaniowego znalazły rozwiązanie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Izabela i Robert Ciesielscy
6 June 2014
Aneta Derlatka, Kinga Jędrzejewska

Z pełnym przekonaniem chcielibyśmy zarekomendować Panią Anetę. To wyjątkowo rzetelna i w pełni profesjonalna osoba, dzięki której otrzymaliśmy korzystną ofertę kredytową. Szczególnie doceniamy zaangażowanie w opiekę nad klientem i fachową pomoc w wypełnieniu dokumentacji bankowych.

Jeśli mielibyśmy ponownie starać się o kredyt to tylko z pomocą Pani Anety 🙂 POLECAMY WSZYSTKIM I DZIĘKUJEMY !!!

Agnieszka i Marek
29 May 2014
Aneta Derlatka

Serdecznie polecam usługi Pani Anety.
Wykazała się pełnym zaangażowaniem, kompetencją, skutecznością i otwartością na klienta.
Pani Aneta pomogła w wypełnianiu dokumentów, zajęła się wszelkimi formalnościami, służyła pomocą i radami na każdym kroku.
Dzięki profesjonalnemu podejsciu zaoszczędziłam bardzo dużo czasu.
Cała procedura związana z uzyskaniem kredytu przebiegła sprawnie i szybko.
Dzięki rzetelnemu podejściu nasza współpraca przebiegała w bardzo przyjemnej i sympatycznej atmosferze.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i gorąco pozdrawiam!

Małgorzata Obal
21 May 2014
Aneta Derlatka

Szczerze polecam Panią Anetę ze względu na wiedzę, profesjonalizm i bardzo sympatyczną atmosferę. Pani Aneta bezzwłocznie reagowała na zmieniającą się sytuację zarówno w banku, jak i u dewelopera. Dzięki Pani Anecie wszystko zostało załatwione sprawnie i przy minimalnym wysiłku z naszej strony.

Magdalena Holeksa
14 May 2014
Aneta Derlatka

Szybko, profesjonalnie, konkretnie i do tego w bardzo miłej atmosferze. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anetę jako doradcę finansowego!

Michał Ciągowski
27 November 2013
Aneta Derlatka

Gorąco polecam Panią Anetę – profesjonalne podejście, bardzo miły kontakt. No i co najważniejsze, wynegocjowane dobre warunki kredytu.

Bartlomiej Brzezinski
20 November 2013
Aneta Derlatka

Serdecznie polecam korzystanie z doradztwa pani Anety. Dzięki jej zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu przebrnęliśmy pomyślnie przez bankowe procedury oszczędzając przy tym sporo czasu (i nerwów).

Agata Piekarska
19 November 2013
Aneta Derlatka

Pani Aneta jest profesjonalistką w swojej branży, doskonale zorientowana w produktach poszczególnych banków, świetne podejście do Klienta, posiadającą kontakty, zawsze skoro do pomocy i nie zostawia Klienta samemu sobie po zakończonej transakcji. Gorąco polecam, szczególnie tym, którzy szukają “doradcy” a nie “sprzedawcy”.

Dariusz Baran
17 November 2013
Aneta Derlatka

Polecam z całego serca Panią Anetę. Nasza sytuacja w pozyskaniu kredytu była trudna ze wględu na to, że jedno z nas jest obcokrajowcem i to w dodatku z poza UE. Chodząc po bankach uzyskiwałam bardzo wiele mylnych informacji. Pani Aneta bardzo szybko zareagowała przedstawiając nam konkretne i mimo nietypowej sytuacji korzystne rozwiązania. Cała procedura przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie!!

Małgorzata Gątkowska
19 July 2013
Aneta Derlatka

Profesjonalizm Pani Anety oraz przede wszystkim znajomość rynku potrafią przekonać również osoby, którym świat finansów nie jest obcy. Zdecydowanie polecam! Zarówno w przypadkach kiedy o kredyt jest trudno (mój kredyt na przełomie 2009/2010) jak i w sytuacji kiedy o kredyt jest łatwiej i trzeba walczyć o jak najlepsze warunki (mój kredyt z przełomu 2012/2013). Jeszcze raz polecam!

Sebastian Lach
14 February 2013
Aneta Derlatka

Pani Aneta jest osobą w 100% profesjonalną, odznaczajacą się ogromną dbałością o klienta. Wszystkie działania są ukierunkowane na skuteczną realizację potrzeb. Mówiąc krótko tylko dzięki pomocy Pani Anety, jej znajomości rynku, ofert oraz procedur przebrnęliśmy pomyślnie wymagania bankowe oraz otrzymaliśmy produkt dokładnie “skrojony” do naszych potrzeb.

Dominik Blitek
6 January 2013
Aneta Derlatka

Współpraca z Panią Anetą należała do najbardziej udanych w całej mojej historii pozyskiwania kredytów. Dzięki naprawdę wysokiemu poziomowi wiedzy i rozeznania na rynku, nadzwyczajnej kreatywności i rozumieniu moich potrzeb “marzenie” hipoteczne stało się rzeczywistością. Rzadko się zdarza współpraca z usługodawcą podczas której jest się pewnym, że własna sprawa znajduje się w dobrych rękach, że toczy się ona we właściwym kierunku przy minimum własnego zaangażowania – współpraca z Panią Anetą właśnie do takich należała. Z czystym sumieniem – polecam.

Maksym Butwin
20 December 2012
Aneta Derlatka

Polecam i zachęcam do korzystania z profesjonalnej obsługi i doradztwa Pani Anety! Posiada bogate doświadczenie i wiedzę oraz miłe podejście do klienta, jestem bardzo zadowolony ze współpracy!

Damian Wróbel
1 December 2012
Aneta Derlatka
Are you satisified with our services?

Pani Aneta wspierała nas od początku do końca w procesie uzyskania kredytu.
Cierpliwie odpowiadała na nasze pytania, a także wyręczała nas w kompletowaniu dokumentów niezbędnych do przedstawienia w banku. Szczerze polecam, jeżeli w przyszłości ponownie stanę przed koniecznością zaciągania kredytu, bez wątpienia skontaktuję się z Panią Anetą.

Aleksandra Cader
27 September 2017
Aneta Derlatka

Współpraca z Panią Anetą to była sama przyjemność.
Jest Ona 100%-tową profesjonalistką, wspomaga i wspiera od samego początku do końca procesu uzyskania kredytu. Oferuje swoje ogromne doświadczenie i wiedzę, starannie przygotowuje spersonalizowaną ofertę, wybierając z całej gamy usług bankowych te, które najlepiej pasują do wybranego klienta, w imieniu klienta kontaktuje się z przedstawicielami dewelopera w celu uzyskania potrzebnych dokumentów. Przy tym wszystkim zupełnie obiektywnie doradza i informuje, tak by klient był świadom zobowiązania jakiego się podejmuje.
Podczas gdy dla zwykłego zjadacza chleba, zawiłości ofert i umów kredytowych nierzadko są trudną do przeskoczenia ścianą, przy pomocy Pani Anety, wszystko dosyć szybko staje się jasne, klarowne… I nawet jeśli czegoś się nie rozumie, nie doczyta lub zapomni to zawsze można zadzwonić, zapytać po raz drugi, trzeci… a Pani Aneta wszystko cierpliwie ponownie wytłumaczy.
Pani Aneta jest pełną uroku osobistego Kobietą, otwartą i bardzo kontaktową. Jest miła i dyskozycyjna co ma ogromne znaczenie w sytuacjach takich jak moja – kupiłem mieszkanie w Warszawie (gdzie też mieszkam) i odległość Kraków – Warszawa nie stanowiła żadnej przeszkody w bardzo sprawnym prowadzeniu moich spraw za pomocą maila i telefonu.
Z całą pewnością mogę polecić usługi świadczone przez Panią Anetę, a przyjmując skalę zadowolenia od 0 do 10, ode mnie Pani Aneta otrzymuje 11 punktów! 🙂

Łukasz Celej
16 September 2017
Aneta Derlatka

We decided to buy an apartment and we were looking for someone to help us with the mortgage.
Luckily we met Kinga.
She was ready to meet on demand, answer all our questions and advise the best option.
She took care of everything related to the application and all negotiations with banks.
Finally, we got the mortgage agreement on the exceptionally attractive conditions.
I would also like to point out that Kinga is a very punctual person with perfect English.
I definitely recommend Kinga as a credit consultant.

Sergey Inshev
1 September 2017
Kinga Jędrzejewska

Kontakt do Pani Kingi dostałem od developera gdzie miałem kupić mieszkanie. Jednak się nie zdecydowałem natomiast kontakt został 🙂 po kilku rozmowach telefonicznych jak i spotkaniu w biurze razem z żoną postanowiliśmy kupić nasze pierwsze mieszkanie. Tak wiec skorzystałem z doradztwa Pani Kingi i NIE ŻAŁUJE !!!!! Wszytko wytłumaczone jak najprościej się da bez jakichkolwiek pułapek , kruczków itd…. Wszytko tłumaczy podpowiada na co zwrócić uwagę:) My Skorzystaliśmy z MDM-u dzięki Pani Kindze dostaliśmy dofinansowanie i nie musieliśmy się stresować czy jakieś dokumenty trzeba donieść do developera lub banku, i dzięki temu już na początku lutego dostajemy klucze do wymarzonego mieszkania. tak wiec na prawdę polecam doradztwo Pani Kingi jak i jej biura 🙂

Pozdrawiamy A&D

Agnieszka i Damian
5 June 2017
Kinga Jędrzejewska

Serdecznie polecamy wszystkim niezdecydowanym i potrzebującym, pomoc i profesjonalizm ze strony Pani Kingi, dzięki której wybór odpowiedniej oferty kredytowej i wszelkie formalności związane z podpisaniem umowy kredytowej przebiegły bez problemów i niespodzianek. Polecamy w 100%

Kamila i Grzegorz
5 June 2017
Kinga Jędrzejewska

Muszę serdecznie podziękować za współpracę! Bardzo kompleksowa usługa. Pani Kinga na wszelkie maile, telefony odpowiadała bardzo szybko. Dzięki niej mamy swoje wymarzone gniazdko ! Polecam gorąco! Takich osób często się nie spotyka! Dziękujemy ! Z czystym sumieniem będziemy Panią polecać każdemu znajomemu, który chce uzyskać kredyt. Usługa przeprowadzona kompleksowo. Wszystkie potrzebne dokumenty do podpisania podsunięte “pod nos”.

Kamil i Sabina Zuzak
1 March 2017
Kinga Jędrzejewska

Naszą przygodę z kredytem zaczęliśmy niestety od doradców, którzy delikatnie mówiąc nie bardzo interesowali się powierzonymi im zadaniami. Dziesiątki telefonów i maili, kupę niepotrzebnych nerwów – wszystko na nic. Wtedy zupełnie przypadkiem trafiliśmy pod skrzydła Pani Kingi i to był punkt zwrotny w temacie kupna naszego mieszkania! Proszę mi wierzyć, ale dawno nie spotkaliśmy się z takim podejściem do klienta! Dla Pani Kingi nie ma rzeczy niemożliwych. Po szybkim rozpoznaniu tematu, od razu zabrała się do pracy i w jeden dzień zrobiła więcej, niż nasi poprzedni doradcy w miesiąc. Wynika to zapewne z ogromnej wiedzy i łatwości w nawiązywaniu kontaktu przez Panią Kingę. Po kilku spotkaniach naprawdę poczuliśmy, że naszą sprawę przejęła profesjonalistka, w każdym znaczeniu tego słowa. Sam finisz przyznawania kredytu to już istne mistrzostwo świata! Odbyło się to tak szybko i sprawnie, że do tej pory nie możemy w to uwierzyć. Jeżeli szukacie Państwo osoby, która zajmie się Waszym tematem od A do Z – nie zastanawiajcie się dłużej i szybko kontaktujcie się z Panią Kingą! Polecamy ze wszystkich sił 🙂

Ewa i Bartłomiej Rymarz
1 March 2017
Kinga Jędrzejewska

Miałam okazję współpracować z Panią Kingą Jędrzejewską. Jestem bardzo zadowolona z pomocy przez przejście całej procedury kredytowej. Na każdym kroku otrzymywałam rzetelne informacje. Działania były podejmowane natychmiastowo, dzięki czemu kredyt został uruchomiony bardzo szybko. Serdecznie polecam doradztwo finansowe Cofinance

Aleksandra Mazur
15 February 2017
Kinga Jędrzejewska

Witam Serdecznie wszystkich, szególnie tych Państwa, którzy chcą skorzystać z pomocy Radcy finansowego i sugerując się zamieszczonymi opiniami w sieci, dokonują wyboru. Otóż potwierdzam wszystkie pozytywne!!! opinie, zamieszczone przez swoich poprzedników.
POLECAM SKORZYSTAĆ Z PROFESJONALNEGO I RZETELNEGO DORADZTWA P.KINGI JĘDRZEJEWSKIEJ, GWARANTUJĄC ZADOWOLENIE Z DOKONANEGO WYBORU.:)

Dziękujemy bardzo P.Kingo

Dominik Włoczkowski
1 February 2017
Kinga Jędrzejewska

Rzetelność, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Gorąco polecam współpracę z Panią Kingą z Cofinance.

Michał Strug
12 January 2017
Kinga Jędrzejewska

Profesjonalizm, kompetencja, dyspozycyjność, uczciwość – te wszystkie cechy odnoszą się do Pani Kingi Jędrzejewskiej.
Pani Kinga posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie kredytów hipotecznych, służy pomocą w każdej nawet najdrobniejszej sprawie – wypełnienie i złożenie wniosków, wybór najlepszej oferty, pośrednictwo między klientem a bankiem i deweloperem aż do samej finalizacji procesu kredytowego.
W 100 procentach POLECAM!

Mateusz Tabor
4 January 2017
Kinga Jędrzejewska

Do Pani Kingi trafiłam z polecenia i bez wahania zarekomendowałam ją już dalej. Pani Kinga pomogła mi w uzyskaniu mojego pierwszego kredytu. Z dużym zrozumieniem podeszła do tematu, tłumacząc mi wszystko w przystępny sposób. Słuchała uważnie i proponowała adekwatne rozwiązania. Pomagała w wypełnianiu formalności, sama kontaktowała się z deweloperem, pośredniczyła w komunikacji z bankiem, a newet interweniowała w moim imieniu w banku, jak zaistniała taka potrzeba. Pani Kinga jest osobą kompetentą, szalenie miłą i godną zaufania, dzięki niej cały ten proces wcale nie był tak czaso- i energochłonny, jak mówią. Dziękuje i polecam !

Joanna Mazur,
12 December 2016
Kinga Jędrzejewska

It was great working with Ms. Kinga Jędrzejewska. She knows people and laws very well in detail and if something is grey she tracks it down until we are sure what we are doing so that we don’t have delays. I also like to highlight that she didn’t only worked with me for connections to bank and sending forms, she also helped me to understand laws and policies well enough to be able to select the suitable loan for myself.
In a nutshell, she cares as she is taking a loan for herself.

Neda Jalilvand
10 December 2016
Kinga Jędrzejewska

Panią Kingę znalazła moja narzeczona, byliśmy wtedy w kryzysowej sytuacji – nie dostaliśmy MDM. Stanęliśmy przed wyborem, rezygnacji z mieszkania czy kupno mieszkania bez dofinansowania. Pani Kinga nam wszystko rzetelnie wytłumaczyła i uspokoiła. Swoim profesjonalizmem a równocześnie zwyczajną chęcią niesienia pomocy, dzięki niej mamy możliwość cieszenia się z nowego mieszkania 🙂 Pani Kinga to bardzo ciepła i kompetentna osoba, polecam wszystkim osobom którym zależy na doradcy który nie tylko doradzi, ale także zrozumie i podniesie na duchu. Serdecznie polecam

Marcin Wdowiszewski
10 November 2016
Kinga Jędrzejewska

Serdecznie polecam współpracę z panią Anetą Derlatką.
Jest to osoba bardzo profesjonalna, posiada niezbędną wiedzę, doradza, świetnie tłumaczy, jest doskonale zorganizowana, dyspozycyjna, dba o to żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pani Aneta pomaga takze w analizowaniu zapisów umowy.

Trafiłam do pani Anety z polecenia dwóch znajomych i jestem BARDZO zadowolona z usług jakie świadczy.

Większośc doradców świetnie prezentuje się na początku współpracy, a po tym jak klient u nich złoży wnioski to przestają się interesować gdyż mają pewny zysk i więcej się nie starają. Pani Aneta jest zupełnie inna, dba o każdego klienta od początku aż do końca współpracy. Świetna znajomośc rynku i osób z branży sprawia, że załatwia ona sprawy bardzo szybko, sprawnie i z należytą dokładnością. Co więcej, wywalczyła dla mnie o wiele LEPSZE warunki kredytowe niż to wynikało znaszych wstępnych ustaleń. Pani Aneta dba o sprawy klienta tak jakby to były jej sprawy, na każdym etapie stara się dać z siebie wszystko i to ze znakomitym skutkiem.

Jestem specyficznym typem klienta: bardzo dociekliwa, zadająca wiele pytań, sprawdzam każdy szczegół umowy i dopytuje. Ogólnie mówiąc ciężko mnie zadowolić a pani Aneta sprostałatemu zadaniu. Nie moge złego słowa powiedzieć o pani Anecie. Bardzo się cieszę żemi jąpolecono i że skorzystałam z jej usług.

Mam ogromny dług wdzięczności u pani Anety za wszystko co dla mnie zrobiła: za ogrom pracy jaką włożyła w sprawy dotyczące moich wnisoków kredytowych, za czas który mi poświęciła na tłumaczenie wielu kwestii o ktore pewnie większosc klientow nie pyta, za doradzanie, za dyspozycyjnośc, za pozytywne nastawienie, za miłą atmosferę. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pani Anety i na pewno każdemu będę ją polecać.

Pani Aneta poprzez swoją rzetelną pracę wyrobiła sobie świetną renomę dzięki której każdy były klient polecają kolejnemu. To nalepsze dowód na to warto z tą panią współpracować.

Pani Aneto jeszcze raz dziekuje.

Karolina K
25 May 2016
Aneta Derlatka

I Just need to say that without help of cofinance specialists it was impossible to get a mortgage for buying an apartment. Their expertise, reachability, responsibility were great and I am so glad I had a chance to work with them.
Strongly recommended.

Vahid Ghafori
16 February 2015
Kinga Jędrzejewska

Z całego serca pragniemy polecić Panią Anetą. Profesjonalizm definiujący znaczenie tego słowa, niesamowita dbałość o klienta i szybkie reagowanie na jego potrzeby sprawiły, że cała procedura przebiegła w sposób w 100% satysfakcjonujący… Pani Aneto serdecznie dziękujemy

Agnieszka i Artur Wojnowscy
6 October 2014
Aneta Derlatka

Polecamy usługi Pani Anety oraz Kingi, które wykazują ogromne zainteresowanie każdym klientem. Z usług jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż pomogły nam szybko sfinalizować uzyskanie kredytu. Panie pomogły nam nie tylko w uzyskaniu kredytu, ale również w kontaktach z deweloperem oraz w interpretacji zapisów umownych. Serdecznie polecamy!

Monika i Michał
3 October 2014
Aneta Derlatka, Kinga Jędrzejewska

I had the pleasure to work with Kinga, My story is a little bit long so I will try to resume it, We were looking for a credit to build a house since February 2014 (today is August 28, 2014) We tried with another consultants and after 5 months of frustrations and without any positive answer from banks, We decided to do it ourselves, again, We just found the processes in banks very frustrating so We almost give up, our last option to get a house for our family was Kinga, since the beginning she told us straight forward how is our situation and what are our chances to get a credit, We trusted since the very right beginning and what a nice surprise, after just 2 weeks that We gave her our documents, We got a call and email with a positive decision, with very good conditions and promotional rates. I know that We were very lucky to find Kinga in our way. I can just say thank you very much Kinga for give to my family the opportunity to have a house for our own, We will always be grateful to you for that. 😀

Enrique Meinguer
28 August 2014
Kinga Jędrzejewska

Moge w 100 % polecic Pania Anete ,jej podejscie do klienta i zangazowanie jest niespotykane. Z biegiem czasu musze stwierdzic, ze wyszedl Jej profesjonalizm i duza wiedza w temacie.

Łukasz Szczyfieł
17 July 2014
Aneta Derlatka

Zaangażowanie, profesjonalizm w zakresie doradztwa i doboru stosownych ofert bankowych. Sczerze polecamy zarówno Panią Anetę jak i Panią Kingę. W trudnej sytuacji, kiedy wydawało się, że nie będzie możliwe pozyskanie kredytu mieszkaniowego znalazły rozwiązanie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Izabela i Robert Ciesielscy
6 June 2014
Aneta Derlatka, Kinga Jędrzejewska

Z pełnym przekonaniem chcielibyśmy zarekomendować Panią Anetę. To wyjątkowo rzetelna i w pełni profesjonalna osoba, dzięki której otrzymaliśmy korzystną ofertę kredytową. Szczególnie doceniamy zaangażowanie w opiekę nad klientem i fachową pomoc w wypełnieniu dokumentacji bankowych.

Jeśli mielibyśmy ponownie starać się o kredyt to tylko z pomocą Pani Anety 🙂 POLECAMY WSZYSTKIM I DZIĘKUJEMY !!!

Agnieszka i Marek
29 May 2014
Aneta Derlatka

Serdecznie polecam usługi Pani Anety.
Wykazała się pełnym zaangażowaniem, kompetencją, skutecznością i otwartością na klienta.
Pani Aneta pomogła w wypełnianiu dokumentów, zajęła się wszelkimi formalnościami, służyła pomocą i radami na każdym kroku.
Dzięki profesjonalnemu podejsciu zaoszczędziłam bardzo dużo czasu.
Cała procedura związana z uzyskaniem kredytu przebiegła sprawnie i szybko.
Dzięki rzetelnemu podejściu nasza współpraca przebiegała w bardzo przyjemnej i sympatycznej atmosferze.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i gorąco pozdrawiam!

Małgorzata Obal
21 May 2014
Aneta Derlatka

Szczerze polecam Panią Anetę ze względu na wiedzę, profesjonalizm i bardzo sympatyczną atmosferę. Pani Aneta bezzwłocznie reagowała na zmieniającą się sytuację zarówno w banku, jak i u dewelopera. Dzięki Pani Anecie wszystko zostało załatwione sprawnie i przy minimalnym wysiłku z naszej strony.

Magdalena Holeksa
14 May 2014
Aneta Derlatka

Szybko, profesjonalnie, konkretnie i do tego w bardzo miłej atmosferze. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anetę jako doradcę finansowego!

Michał Ciągowski
27 November 2013
Aneta Derlatka

Gorąco polecam Panią Anetę – profesjonalne podejście, bardzo miły kontakt. No i co najważniejsze, wynegocjowane dobre warunki kredytu.

Bartlomiej Brzezinski
20 November 2013
Aneta Derlatka

Serdecznie polecam korzystanie z doradztwa pani Anety. Dzięki jej zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu przebrnęliśmy pomyślnie przez bankowe procedury oszczędzając przy tym sporo czasu (i nerwów).

Agata Piekarska
19 November 2013
Aneta Derlatka

Pani Aneta jest profesjonalistką w swojej branży, doskonale zorientowana w produktach poszczególnych banków, świetne podejście do Klienta, posiadającą kontakty, zawsze skoro do pomocy i nie zostawia Klienta samemu sobie po zakończonej transakcji. Gorąco polecam, szczególnie tym, którzy szukają “doradcy” a nie “sprzedawcy”.

Dariusz Baran
17 November 2013
Aneta Derlatka

Polecam z całego serca Panią Anetę. Nasza sytuacja w pozyskaniu kredytu była trudna ze wględu na to, że jedno z nas jest obcokrajowcem i to w dodatku z poza UE. Chodząc po bankach uzyskiwałam bardzo wiele mylnych informacji. Pani Aneta bardzo szybko zareagowała przedstawiając nam konkretne i mimo nietypowej sytuacji korzystne rozwiązania. Cała procedura przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie!!

Małgorzata Gątkowska
19 July 2013
Aneta Derlatka

Profesjonalizm Pani Anety oraz przede wszystkim znajomość rynku potrafią przekonać również osoby, którym świat finansów nie jest obcy. Zdecydowanie polecam! Zarówno w przypadkach kiedy o kredyt jest trudno (mój kredyt na przełomie 2009/2010) jak i w sytuacji kiedy o kredyt jest łatwiej i trzeba walczyć o jak najlepsze warunki (mój kredyt z przełomu 2012/2013). Jeszcze raz polecam!

Sebastian Lach
14 February 2013
Aneta Derlatka

Pani Aneta jest osobą w 100% profesjonalną, odznaczajacą się ogromną dbałością o klienta. Wszystkie działania są ukierunkowane na skuteczną realizację potrzeb. Mówiąc krótko tylko dzięki pomocy Pani Anety, jej znajomości rynku, ofert oraz procedur przebrnęliśmy pomyślnie wymagania bankowe oraz otrzymaliśmy produkt dokładnie “skrojony” do naszych potrzeb.

Dominik Blitek
6 January 2013
Aneta Derlatka

Współpraca z Panią Anetą należała do najbardziej udanych w całej mojej historii pozyskiwania kredytów. Dzięki naprawdę wysokiemu poziomowi wiedzy i rozeznania na rynku, nadzwyczajnej kreatywności i rozumieniu moich potrzeb “marzenie” hipoteczne stało się rzeczywistością. Rzadko się zdarza współpraca z usługodawcą podczas której jest się pewnym, że własna sprawa znajduje się w dobrych rękach, że toczy się ona we właściwym kierunku przy minimum własnego zaangażowania – współpraca z Panią Anetą właśnie do takich należała. Z czystym sumieniem – polecam.

Maksym Butwin
20 December 2012
Aneta Derlatka

Polecam i zachęcam do korzystania z profesjonalnej obsługi i doradztwa Pani Anety! Posiada bogate doświadczenie i wiedzę oraz miłe podejście do klienta, jestem bardzo zadowolony ze współpracy!

Damian Wróbel
1 December 2012
Aneta Derlatka

CASH LOANS

Do you need a quick loan to finance any purpose? Cash loan is a product for you. It has a lot of advantages like minimum formalities and document requirements as well as smooth and swift decision-making process. Bank may respond with its decision even during the same day. The cash loan is available without collaterals and guarantors. Repayment period, depending on a bank, may even be 120 months, but you may always repay the loan in advance.

The cash loan is one of the most advertised banking product. If you decide to use this form of financing you will definitely face a dilemma: which cash loan to choose? There is no one clear answer for this question. The choice depends on your needs and requirements as well as on you preferred repayment period. Cash loan market is characterized by a large dynamics of offerings’ changes. That is why, before you make a decision, it is important to get familiar with current offerings and get to know detailed parameteres of each offering.

 

Mortgage loans

What is a difference between a mortgage and a mortgage loan? Mortgage is a product dedicated to finance a defined property. While mortgage loan is a product for people who own a property, which is not mortgaged, but are looking to obtain financing for any purpose. The mortgage loan may also be secured by a third party owned property, if the party agrees.

For people who may establish the collateral on real estate, the mortgage is therefore an alternative to a cash loan. However, it has a lot of advantages over a standard cash loan, some of which are:

 • higher amount of mortgage loan,
 • longer repayment period,
 • lower lending rates.

 

Mortgage loan is the cheapest form of financing dedicated for financing any purpose. It may be repaid over a longer period of time, therefore it adjusts to a home budget easily. It is a good choice for people who plan to make a larger commitment, as it allows to lower monthly instalments and a total cost of credit.

MORTGAGE

Are you planning to purchase an apartment, build a house or purchase a lot and you need financing?

Mortgage will be the cheapest form of financing. That is because the mortgage will be established on the property and, from the bank’s point of view, the financing will be relatively safe.

 

On the other hand, what the mortgage means to the Client? This is one of the most important decisions to be made in our lives. We have to keep in mind that the mortgage is a long term obligation, therefore it is worth to make proper preparations in advance. Familiarizing with all mechanisms related to mortgage, allows to select the best offer and will let you go through the whole credit application process without any stressful surprises.

 

What should you know in advance? Check your creditworthiness, it will be different among banks offering mortgages. Each bank may also have different requirements related to accepted sources of income. Instalment amount, mortgage duration and total mortgage cost will be a key information. It is also worth to find out about the steps of the mortgage application process.

 

 

What may be financed with the mortgage?


 • apartment or house purchase from a primary market (from a developer),
 • apartment or house purchase from a secondary market (from an individual),
 • purchase of a lot,
 • building a house,
 • renovation / overhaul / turn-key construction,
 • real estate alteration / adaptation,
 • real estate buyout from co-op or borough.

about us

We are a company, which was set up as a result of passion of working with people and interest of finance world. We specialize in financial advisory services, while being present on Polish credit market for over ten years.

We offer free of charge help with mortgage, house credit, mortgage loan, cash credit and consolidation credit application processes.

Our ambition is to serve the highest quality services. We assume that requirements and needs of each Client are different, therefore, we treat each case individually. We are fully engaged in the entire credit application process.

 

 

Why should you trust us?


 • we provide a free of charge service and help with the entire credit application process,
 • we can offer credits from over 20 banks,
 • we represent the Client and Client’s side, rather than financial institutions’ interest,
 • we are a fully independent company from a capital perspective, we are not part of any financial institution,
 • most of our Clients come from referrals and a proof of our professional approach are testimonials of our satisfied Clients.

 

 

What do you gain from working with us?


 • assurance of a right choice – we are constantly monitoring the credit market, which makes us fully aware of the latest offers,
 • time savings and comfort – by deciding to apply to multiple banks simultaneously, you cooperate with one advisor, who is looking after all applications,
 • sense of security – you have an experienced advisor working for you, who will guide you through the entire credit application process and will clear out any questions that arise,
 • access to a wide knowledge of the credit market and practical tips about the credit process,
 • minimum paperwork – all possible formalities which we may help with, like cooperation with the developer or notary public, will be handled by us.

12

years of experience

1000

clients

22

banks

Pożyczki hipoteczne

Co różni pożyczkę hipoteczną od kredytu hipotecznego? Kredyt hipoteczny to produkt przeznaczony na określony cel, związany z nabyciem nieruchomości. Pożyczka hipoteczna to oferta dla osób posiadających nieruchomość nieobciążoną hipoteką, a poszukujących finansowania na inny, dowolny cel. Zabezpieczeniem pożyczki może być także nieruchomość osoby trzeciej, która wyrazi na to zgodę.

Dla osób mogących ustanowić zabezpieczenie na nieruchomości, pożyczka hipoteczna jest zatem alternatywą kredytu gotówkowego. Ma ona jednak wiele przewag nad standardowym kredytem gotówkowym, do których należą przede wszystkim:

 

 • wyższa kwota pożyczki hipotecznej,
 • dłuższy okres spłaty,
 • niższe oprocentowanie.

Pożyczka hipoteczna to najtańsza dostępna forma finansowania przeznaczonego na dowolny cel. Charakteryzuje się bardziej elastycznym dopasowaniem do domowego budżetu ze względu na możliwość rozłożenia spłaty na dłuższy okres. Jest dobrym rozwiązaniem przede wszystkim dla osób planujących zaciągnięcie większego zobowiązania, umożliwia bowiem zarówno obniżenie miesięcznej raty jak i łącznego kosztu kredytu.

Jesteś zadowolony z naszych usług?

Pani Aneta wspierała nas od początku do końca w procesie uzyskania kredytu.
Cierpliwie odpowiadała na nasze pytania, a także wyręczała nas w kompletowaniu dokumentów niezbędnych do przedstawienia w banku. Szczerze polecam, jeżeli w przyszłości ponownie stanę przed koniecznością zaciągania kredytu, bez wątpienia skontaktuję się z Panią Anetą.

Aleksandra Cader
27 September 2017
Aneta Derlatka

Współpraca z Panią Anetą to była sama przyjemność.
Jest Ona 100%-tową profesjonalistką, wspomaga i wspiera od samego początku do końca procesu uzyskania kredytu. Oferuje swoje ogromne doświadczenie i wiedzę, starannie przygotowuje spersonalizowaną ofertę, wybierając z całej gamy usług bankowych te, które najlepiej pasują do wybranego klienta, w imieniu klienta kontaktuje się z przedstawicielami dewelopera w celu uzyskania potrzebnych dokumentów. Przy tym wszystkim zupełnie obiektywnie doradza i informuje, tak by klient był świadom zobowiązania jakiego się podejmuje.
Podczas gdy dla zwykłego zjadacza chleba, zawiłości ofert i umów kredytowych nierzadko są trudną do przeskoczenia ścianą, przy pomocy Pani Anety, wszystko dosyć szybko staje się jasne, klarowne… I nawet jeśli czegoś się nie rozumie, nie doczyta lub zapomni to zawsze można zadzwonić, zapytać po raz drugi, trzeci… a Pani Aneta wszystko cierpliwie ponownie wytłumaczy.
Pani Aneta jest pełną uroku osobistego Kobietą, otwartą i bardzo kontaktową. Jest miła i dyskozycyjna co ma ogromne znaczenie w sytuacjach takich jak moja – kupiłem mieszkanie w Warszawie (gdzie też mieszkam) i odległość Kraków – Warszawa nie stanowiła żadnej przeszkody w bardzo sprawnym prowadzeniu moich spraw za pomocą maila i telefonu.
Z całą pewnością mogę polecić usługi świadczone przez Panią Anetę, a przyjmując skalę zadowolenia od 0 do 10, ode mnie Pani Aneta otrzymuje 11 punktów! 🙂

Łukasz Celej
16 September 2017
Aneta Derlatka

Serdecznie polecam współpracę z panią Anetą Derlatką.
Jest to osoba bardzo profesjonalna, posiada niezbędną wiedzę, doradza, świetnie tłumaczy, jest doskonale zorganizowana, dyspozycyjna, dba o to żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pani Aneta pomaga takze w analizowaniu zapisów umowy.

Trafiłam do pani Anety z polecenia dwóch znajomych i jestem BARDZO zadowolona z usług jakie świadczy.

Większośc doradców świetnie prezentuje się na początku współpracy, a po tym jak klient u nich złoży wnioski to przestają się interesować gdyż mają pewny zysk i więcej się nie starają. Pani Aneta jest zupełnie inna, dba o każdego klienta od początku aż do końca współpracy. Świetna znajomośc rynku i osób z branży sprawia, że załatwia ona sprawy bardzo szybko, sprawnie i z należytą dokładnością. Co więcej, wywalczyła dla mnie o wiele LEPSZE warunki kredytowe niż to wynikało znaszych wstępnych ustaleń. Pani Aneta dba o sprawy klienta tak jakby to były jej sprawy, na każdym etapie stara się dać z siebie wszystko i to ze znakomitym skutkiem.

Jestem specyficznym typem klienta: bardzo dociekliwa, zadająca wiele pytań, sprawdzam każdy szczegół umowy i dopytuje. Ogólnie mówiąc ciężko mnie zadowolić a pani Aneta sprostałatemu zadaniu. Nie moge złego słowa powiedzieć o pani Anecie. Bardzo się cieszę żemi jąpolecono i że skorzystałam z jej usług.

Mam ogromny dług wdzięczności u pani Anety za wszystko co dla mnie zrobiła: za ogrom pracy jaką włożyła w sprawy dotyczące moich wnisoków kredytowych, za czas który mi poświęciła na tłumaczenie wielu kwestii o ktore pewnie większosc klientow nie pyta, za doradzanie, za dyspozycyjnośc, za pozytywne nastawienie, za miłą atmosferę. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pani Anety i na pewno każdemu będę ją polecać.

Pani Aneta poprzez swoją rzetelną pracę wyrobiła sobie świetną renomę dzięki której każdy były klient polecają kolejnemu. To nalepsze dowód na to warto z tą panią współpracować.

Pani Aneto jeszcze raz dziekuje.

Karolina K
25 May 2016
Aneta Derlatka

Z całego serca pragniemy polecić Panią Anetą. Profesjonalizm definiujący znaczenie tego słowa, niesamowita dbałość o klienta i szybkie reagowanie na jego potrzeby sprawiły, że cała procedura przebiegła w sposób w 100% satysfakcjonujący… Pani Aneto serdecznie dziękujemy

Agnieszka i Artur Wojnowscy
6 October 2014
Aneta Derlatka

Polecamy usługi Pani Anety oraz Kingi, które wykazują ogromne zainteresowanie każdym klientem. Z usług jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż pomogły nam szybko sfinalizować uzyskanie kredytu. Panie pomogły nam nie tylko w uzyskaniu kredytu, ale również w kontaktach z deweloperem oraz w interpretacji zapisów umownych. Serdecznie polecamy!

Monika i Michał
3 October 2014
Aneta Derlatka, Kinga Jędrzejewska

Moge w 100 % polecic Pania Anete ,jej podejscie do klienta i zangazowanie jest niespotykane. Z biegiem czasu musze stwierdzic, ze wyszedl Jej profesjonalizm i duza wiedza w temacie.

Łukasz Szczyfieł
17 July 2014
Aneta Derlatka

Zaangażowanie, profesjonalizm w zakresie doradztwa i doboru stosownych ofert bankowych. Sczerze polecamy zarówno Panią Anetę jak i Panią Kingę. W trudnej sytuacji, kiedy wydawało się, że nie będzie możliwe pozyskanie kredytu mieszkaniowego znalazły rozwiązanie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Izabela i Robert Ciesielscy
6 June 2014
Aneta Derlatka, Kinga Jędrzejewska

Z pełnym przekonaniem chcielibyśmy zarekomendować Panią Anetę. To wyjątkowo rzetelna i w pełni profesjonalna osoba, dzięki której otrzymaliśmy korzystną ofertę kredytową. Szczególnie doceniamy zaangażowanie w opiekę nad klientem i fachową pomoc w wypełnieniu dokumentacji bankowych.

Jeśli mielibyśmy ponownie starać się o kredyt to tylko z pomocą Pani Anety 🙂 POLECAMY WSZYSTKIM I DZIĘKUJEMY !!!

Agnieszka i Marek
29 May 2014
Aneta Derlatka

Serdecznie polecam usługi Pani Anety.
Wykazała się pełnym zaangażowaniem, kompetencją, skutecznością i otwartością na klienta.
Pani Aneta pomogła w wypełnianiu dokumentów, zajęła się wszelkimi formalnościami, służyła pomocą i radami na każdym kroku.
Dzięki profesjonalnemu podejsciu zaoszczędziłam bardzo dużo czasu.
Cała procedura związana z uzyskaniem kredytu przebiegła sprawnie i szybko.
Dzięki rzetelnemu podejściu nasza współpraca przebiegała w bardzo przyjemnej i sympatycznej atmosferze.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i gorąco pozdrawiam!

Małgorzata Obal
21 May 2014
Aneta Derlatka

Szczerze polecam Panią Anetę ze względu na wiedzę, profesjonalizm i bardzo sympatyczną atmosferę. Pani Aneta bezzwłocznie reagowała na zmieniającą się sytuację zarówno w banku, jak i u dewelopera. Dzięki Pani Anecie wszystko zostało załatwione sprawnie i przy minimalnym wysiłku z naszej strony.

Magdalena Holeksa
14 May 2014
Aneta Derlatka

Szybko, profesjonalnie, konkretnie i do tego w bardzo miłej atmosferze. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anetę jako doradcę finansowego!

Michał Ciągowski
27 November 2013
Aneta Derlatka

Gorąco polecam Panią Anetę – profesjonalne podejście, bardzo miły kontakt. No i co najważniejsze, wynegocjowane dobre warunki kredytu.

Bartlomiej Brzezinski
20 November 2013
Aneta Derlatka

Serdecznie polecam korzystanie z doradztwa pani Anety. Dzięki jej zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu przebrnęliśmy pomyślnie przez bankowe procedury oszczędzając przy tym sporo czasu (i nerwów).

Agata Piekarska
19 November 2013
Aneta Derlatka

Pani Aneta jest profesjonalistką w swojej branży, doskonale zorientowana w produktach poszczególnych banków, świetne podejście do Klienta, posiadającą kontakty, zawsze skoro do pomocy i nie zostawia Klienta samemu sobie po zakończonej transakcji. Gorąco polecam, szczególnie tym, którzy szukają “doradcy” a nie “sprzedawcy”.

Dariusz Baran
17 November 2013
Aneta Derlatka

Polecam z całego serca Panią Anetę. Nasza sytuacja w pozyskaniu kredytu była trudna ze wględu na to, że jedno z nas jest obcokrajowcem i to w dodatku z poza UE. Chodząc po bankach uzyskiwałam bardzo wiele mylnych informacji. Pani Aneta bardzo szybko zareagowała przedstawiając nam konkretne i mimo nietypowej sytuacji korzystne rozwiązania. Cała procedura przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie!!

Małgorzata Gątkowska
19 July 2013
Aneta Derlatka

Profesjonalizm Pani Anety oraz przede wszystkim znajomość rynku potrafią przekonać również osoby, którym świat finansów nie jest obcy. Zdecydowanie polecam! Zarówno w przypadkach kiedy o kredyt jest trudno (mój kredyt na przełomie 2009/2010) jak i w sytuacji kiedy o kredyt jest łatwiej i trzeba walczyć o jak najlepsze warunki (mój kredyt z przełomu 2012/2013). Jeszcze raz polecam!

Sebastian Lach
14 February 2013
Aneta Derlatka

Pani Aneta jest osobą w 100% profesjonalną, odznaczajacą się ogromną dbałością o klienta. Wszystkie działania są ukierunkowane na skuteczną realizację potrzeb. Mówiąc krótko tylko dzięki pomocy Pani Anety, jej znajomości rynku, ofert oraz procedur przebrnęliśmy pomyślnie wymagania bankowe oraz otrzymaliśmy produkt dokładnie “skrojony” do naszych potrzeb.

Dominik Blitek
6 January 2013
Aneta Derlatka

Współpraca z Panią Anetą należała do najbardziej udanych w całej mojej historii pozyskiwania kredytów. Dzięki naprawdę wysokiemu poziomowi wiedzy i rozeznania na rynku, nadzwyczajnej kreatywności i rozumieniu moich potrzeb “marzenie” hipoteczne stało się rzeczywistością. Rzadko się zdarza współpraca z usługodawcą podczas której jest się pewnym, że własna sprawa znajduje się w dobrych rękach, że toczy się ona we właściwym kierunku przy minimum własnego zaangażowania – współpraca z Panią Anetą właśnie do takich należała. Z czystym sumieniem – polecam.

Maksym Butwin
20 December 2012
Aneta Derlatka

Polecam i zachęcam do korzystania z profesjonalnej obsługi i doradztwa Pani Anety! Posiada bogate doświadczenie i wiedzę oraz miłe podejście do klienta, jestem bardzo zadowolony ze współpracy!

Damian Wróbel
1 December 2012
Aneta Derlatka
Jesteś zadowolony z naszych usług?

We decided to buy an apartment and we were looking for someone to help us with the mortgage.
Luckily we met Kinga.
She was ready to meet on demand, answer all our questions and advise the best option.
She took care of everything related to the application and all negotiations with banks.
Finally, we got the mortgage agreement on the exceptionally attractive conditions.
I would also like to point out that Kinga is a very punctual person with perfect English.
I definitely recommend Kinga as a credit consultant.

Sergey Inshev
1 September 2017
Kinga Jędrzejewska

Kontakt do Pani Kingi dostałem od developera gdzie miałem kupić mieszkanie. Jednak się nie zdecydowałem natomiast kontakt został 🙂 po kilku rozmowach telefonicznych jak i spotkaniu w biurze razem z żoną postanowiliśmy kupić nasze pierwsze mieszkanie. Tak wiec skorzystałem z doradztwa Pani Kingi i NIE ŻAŁUJE !!!!! Wszytko wytłumaczone jak najprościej się da bez jakichkolwiek pułapek , kruczków itd…. Wszytko tłumaczy podpowiada na co zwrócić uwagę:) My Skorzystaliśmy z MDM-u dzięki Pani Kindze dostaliśmy dofinansowanie i nie musieliśmy się stresować czy jakieś dokumenty trzeba donieść do developera lub banku, i dzięki temu już na początku lutego dostajemy klucze do wymarzonego mieszkania. tak wiec na prawdę polecam doradztwo Pani Kingi jak i jej biura 🙂

Pozdrawiamy A&D

Agnieszka i Damian
5 June 2017
Kinga Jędrzejewska

Serdecznie polecamy wszystkim niezdecydowanym i potrzebującym, pomoc i profesjonalizm ze strony Pani Kingi, dzięki której wybór odpowiedniej oferty kredytowej i wszelkie formalności związane z podpisaniem umowy kredytowej przebiegły bez problemów i niespodzianek. Polecamy w 100%

Kamila i Grzegorz
5 June 2017
Kinga Jędrzejewska

Muszę serdecznie podziękować za współpracę! Bardzo kompleksowa usługa. Pani Kinga na wszelkie maile, telefony odpowiadała bardzo szybko. Dzięki niej mamy swoje wymarzone gniazdko ! Polecam gorąco! Takich osób często się nie spotyka! Dziękujemy ! Z czystym sumieniem będziemy Panią polecać każdemu znajomemu, który chce uzyskać kredyt. Usługa przeprowadzona kompleksowo. Wszystkie potrzebne dokumenty do podpisania podsunięte “pod nos”.

Kamil i Sabina Zuzak
1 March 2017
Kinga Jędrzejewska

Naszą przygodę z kredytem zaczęliśmy niestety od doradców, którzy delikatnie mówiąc nie bardzo interesowali się powierzonymi im zadaniami. Dziesiątki telefonów i maili, kupę niepotrzebnych nerwów – wszystko na nic. Wtedy zupełnie przypadkiem trafiliśmy pod skrzydła Pani Kingi i to był punkt zwrotny w temacie kupna naszego mieszkania! Proszę mi wierzyć, ale dawno nie spotkaliśmy się z takim podejściem do klienta! Dla Pani Kingi nie ma rzeczy niemożliwych. Po szybkim rozpoznaniu tematu, od razu zabrała się do pracy i w jeden dzień zrobiła więcej, niż nasi poprzedni doradcy w miesiąc. Wynika to zapewne z ogromnej wiedzy i łatwości w nawiązywaniu kontaktu przez Panią Kingę. Po kilku spotkaniach naprawdę poczuliśmy, że naszą sprawę przejęła profesjonalistka, w każdym znaczeniu tego słowa. Sam finisz przyznawania kredytu to już istne mistrzostwo świata! Odbyło się to tak szybko i sprawnie, że do tej pory nie możemy w to uwierzyć. Jeżeli szukacie Państwo osoby, która zajmie się Waszym tematem od A do Z – nie zastanawiajcie się dłużej i szybko kontaktujcie się z Panią Kingą! Polecamy ze wszystkich sił 🙂

Ewa i Bartłomiej Rymarz
1 March 2017
Kinga Jędrzejewska

Miałam okazję współpracować z Panią Kingą Jędrzejewską. Jestem bardzo zadowolona z pomocy przez przejście całej procedury kredytowej. Na każdym kroku otrzymywałam rzetelne informacje. Działania były podejmowane natychmiastowo, dzięki czemu kredyt został uruchomiony bardzo szybko. Serdecznie polecam doradztwo finansowe Cofinance

Aleksandra Mazur
15 February 2017
Kinga Jędrzejewska

Witam Serdecznie wszystkich, szególnie tych Państwa, którzy chcą skorzystać z pomocy Radcy finansowego i sugerując się zamieszczonymi opiniami w sieci, dokonują wyboru. Otóż potwierdzam wszystkie pozytywne!!! opinie, zamieszczone przez swoich poprzedników.
POLECAM SKORZYSTAĆ Z PROFESJONALNEGO I RZETELNEGO DORADZTWA P.KINGI JĘDRZEJEWSKIEJ, GWARANTUJĄC ZADOWOLENIE Z DOKONANEGO WYBORU.:)

Dziękujemy bardzo P.Kingo

Dominik Włoczkowski
1 February 2017
Kinga Jędrzejewska

Rzetelność, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Gorąco polecam współpracę z Panią Kingą z Cofinance.

Michał Strug
12 January 2017
Kinga Jędrzejewska

Profesjonalizm, kompetencja, dyspozycyjność, uczciwość – te wszystkie cechy odnoszą się do Pani Kingi Jędrzejewskiej.
Pani Kinga posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie kredytów hipotecznych, służy pomocą w każdej nawet najdrobniejszej sprawie – wypełnienie i złożenie wniosków, wybór najlepszej oferty, pośrednictwo między klientem a bankiem i deweloperem aż do samej finalizacji procesu kredytowego.
W 100 procentach POLECAM!

Mateusz Tabor
4 January 2017
Kinga Jędrzejewska

Do Pani Kingi trafiłam z polecenia i bez wahania zarekomendowałam ją już dalej. Pani Kinga pomogła mi w uzyskaniu mojego pierwszego kredytu. Z dużym zrozumieniem podeszła do tematu, tłumacząc mi wszystko w przystępny sposób. Słuchała uważnie i proponowała adekwatne rozwiązania. Pomagała w wypełnianiu formalności, sama kontaktowała się z deweloperem, pośredniczyła w komunikacji z bankiem, a newet interweniowała w moim imieniu w banku, jak zaistniała taka potrzeba. Pani Kinga jest osobą kompetentą, szalenie miłą i godną zaufania, dzięki niej cały ten proces wcale nie był tak czaso- i energochłonny, jak mówią. Dziękuje i polecam !

Joanna Mazur,
12 December 2016
Kinga Jędrzejewska

It was great working with Ms. Kinga Jędrzejewska. She knows people and laws very well in detail and if something is grey she tracks it down until we are sure what we are doing so that we don’t have delays. I also like to highlight that she didn’t only worked with me for connections to bank and sending forms, she also helped me to understand laws and policies well enough to be able to select the suitable loan for myself.
In a nutshell, she cares as she is taking a loan for herself.

Neda Jalilvand
10 December 2016
Kinga Jędrzejewska

Panią Kingę znalazła moja narzeczona, byliśmy wtedy w kryzysowej sytuacji – nie dostaliśmy MDM. Stanęliśmy przed wyborem, rezygnacji z mieszkania czy kupno mieszkania bez dofinansowania. Pani Kinga nam wszystko rzetelnie wytłumaczyła i uspokoiła. Swoim profesjonalizmem a równocześnie zwyczajną chęcią niesienia pomocy, dzięki niej mamy możliwość cieszenia się z nowego mieszkania 🙂 Pani Kinga to bardzo ciepła i kompetentna osoba, polecam wszystkim osobom którym zależy na doradcy który nie tylko doradzi, ale także zrozumie i podniesie na duchu. Serdecznie polecam

Marcin Wdowiszewski
10 November 2016
Kinga Jędrzejewska

I Just need to say that without help of cofinance specialists it was impossible to get a mortgage for buying an apartment. Their expertise, reachability, responsibility were great and I am so glad I had a chance to work with them.
Strongly recommended.

Vahid Ghafori
16 February 2015
Kinga Jędrzejewska

Polecamy usługi Pani Anety oraz Kingi, które wykazują ogromne zainteresowanie każdym klientem. Z usług jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż pomogły nam szybko sfinalizować uzyskanie kredytu. Panie pomogły nam nie tylko w uzyskaniu kredytu, ale również w kontaktach z deweloperem oraz w interpretacji zapisów umownych. Serdecznie polecamy!

Monika i Michał
3 October 2014
Aneta Derlatka, Kinga Jędrzejewska

I had the pleasure to work with Kinga, My story is a little bit long so I will try to resume it, We were looking for a credit to build a house since February 2014 (today is August 28, 2014) We tried with another consultants and after 5 months of frustrations and without any positive answer from banks, We decided to do it ourselves, again, We just found the processes in banks very frustrating so We almost give up, our last option to get a house for our family was Kinga, since the beginning she told us straight forward how is our situation and what are our chances to get a credit, We trusted since the very right beginning and what a nice surprise, after just 2 weeks that We gave her our documents, We got a call and email with a positive decision, with very good conditions and promotional rates. I know that We were very lucky to find Kinga in our way. I can just say thank you very much Kinga for give to my family the opportunity to have a house for our own, We will always be grateful to you for that. 😀

Enrique Meinguer
28 August 2014
Kinga Jędrzejewska

Zaangażowanie, profesjonalizm w zakresie doradztwa i doboru stosownych ofert bankowych. Sczerze polecamy zarówno Panią Anetę jak i Panią Kingę. W trudnej sytuacji, kiedy wydawało się, że nie będzie możliwe pozyskanie kredytu mieszkaniowego znalazły rozwiązanie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Izabela i Robert Ciesielscy
6 June 2014
Aneta Derlatka, Kinga Jędrzejewska

Wystaw opinię

Required Field

Jesteś zadowolony z naszych usług?

Pani Aneta wspierała nas od początku do końca w procesie uzyskania kredytu.
Cierpliwie odpowiadała na nasze pytania, a także wyręczała nas w kompletowaniu dokumentów niezbędnych do przedstawienia w banku. Szczerze polecam, jeżeli w przyszłości ponownie stanę przed koniecznością zaciągania kredytu, bez wątpienia skontaktuję się z Panią Anetą.

Aleksandra Cader
27 September 2017
Aneta Derlatka

Współpraca z Panią Anetą to była sama przyjemność.
Jest Ona 100%-tową profesjonalistką, wspomaga i wspiera od samego początku do końca procesu uzyskania kredytu. Oferuje swoje ogromne doświadczenie i wiedzę, starannie przygotowuje spersonalizowaną ofertę, wybierając z całej gamy usług bankowych te, które najlepiej pasują do wybranego klienta, w imieniu klienta kontaktuje się z przedstawicielami dewelopera w celu uzyskania potrzebnych dokumentów. Przy tym wszystkim zupełnie obiektywnie doradza i informuje, tak by klient był świadom zobowiązania jakiego się podejmuje.
Podczas gdy dla zwykłego zjadacza chleba, zawiłości ofert i umów kredytowych nierzadko są trudną do przeskoczenia ścianą, przy pomocy Pani Anety, wszystko dosyć szybko staje się jasne, klarowne… I nawet jeśli czegoś się nie rozumie, nie doczyta lub zapomni to zawsze można zadzwonić, zapytać po raz drugi, trzeci… a Pani Aneta wszystko cierpliwie ponownie wytłumaczy.
Pani Aneta jest pełną uroku osobistego Kobietą, otwartą i bardzo kontaktową. Jest miła i dyskozycyjna co ma ogromne znaczenie w sytuacjach takich jak moja – kupiłem mieszkanie w Warszawie (gdzie też mieszkam) i odległość Kraków – Warszawa nie stanowiła żadnej przeszkody w bardzo sprawnym prowadzeniu moich spraw za pomocą maila i telefonu.
Z całą pewnością mogę polecić usługi świadczone przez Panią Anetę, a przyjmując skalę zadowolenia od 0 do 10, ode mnie Pani Aneta otrzymuje 11 punktów! 🙂

Łukasz Celej
16 September 2017
Aneta Derlatka

We decided to buy an apartment and we were looking for someone to help us with the mortgage.
Luckily we met Kinga.
She was ready to meet on demand, answer all our questions and advise the best option.
She took care of everything related to the application and all negotiations with banks.
Finally, we got the mortgage agreement on the exceptionally attractive conditions.
I would also like to point out that Kinga is a very punctual person with perfect English.
I definitely recommend Kinga as a credit consultant.

Sergey Inshev
1 September 2017
Kinga Jędrzejewska

Kontakt do Pani Kingi dostałem od developera gdzie miałem kupić mieszkanie. Jednak się nie zdecydowałem natomiast kontakt został 🙂 po kilku rozmowach telefonicznych jak i spotkaniu w biurze razem z żoną postanowiliśmy kupić nasze pierwsze mieszkanie. Tak wiec skorzystałem z doradztwa Pani Kingi i NIE ŻAŁUJE !!!!! Wszytko wytłumaczone jak najprościej się da bez jakichkolwiek pułapek , kruczków itd…. Wszytko tłumaczy podpowiada na co zwrócić uwagę:) My Skorzystaliśmy z MDM-u dzięki Pani Kindze dostaliśmy dofinansowanie i nie musieliśmy się stresować czy jakieś dokumenty trzeba donieść do developera lub banku, i dzięki temu już na początku lutego dostajemy klucze do wymarzonego mieszkania. tak wiec na prawdę polecam doradztwo Pani Kingi jak i jej biura 🙂

Pozdrawiamy A&D

Agnieszka i Damian
5 June 2017
Kinga Jędrzejewska

Serdecznie polecamy wszystkim niezdecydowanym i potrzebującym, pomoc i profesjonalizm ze strony Pani Kingi, dzięki której wybór odpowiedniej oferty kredytowej i wszelkie formalności związane z podpisaniem umowy kredytowej przebiegły bez problemów i niespodzianek. Polecamy w 100%

Kamila i Grzegorz
5 June 2017
Kinga Jędrzejewska

Muszę serdecznie podziękować za współpracę! Bardzo kompleksowa usługa. Pani Kinga na wszelkie maile, telefony odpowiadała bardzo szybko. Dzięki niej mamy swoje wymarzone gniazdko ! Polecam gorąco! Takich osób często się nie spotyka! Dziękujemy ! Z czystym sumieniem będziemy Panią polecać każdemu znajomemu, który chce uzyskać kredyt. Usługa przeprowadzona kompleksowo. Wszystkie potrzebne dokumenty do podpisania podsunięte “pod nos”.

Kamil i Sabina Zuzak
1 March 2017
Kinga Jędrzejewska

Naszą przygodę z kredytem zaczęliśmy niestety od doradców, którzy delikatnie mówiąc nie bardzo interesowali się powierzonymi im zadaniami. Dziesiątki telefonów i maili, kupę niepotrzebnych nerwów – wszystko na nic. Wtedy zupełnie przypadkiem trafiliśmy pod skrzydła Pani Kingi i to był punkt zwrotny w temacie kupna naszego mieszkania! Proszę mi wierzyć, ale dawno nie spotkaliśmy się z takim podejściem do klienta! Dla Pani Kingi nie ma rzeczy niemożliwych. Po szybkim rozpoznaniu tematu, od razu zabrała się do pracy i w jeden dzień zrobiła więcej, niż nasi poprzedni doradcy w miesiąc. Wynika to zapewne z ogromnej wiedzy i łatwości w nawiązywaniu kontaktu przez Panią Kingę. Po kilku spotkaniach naprawdę poczuliśmy, że naszą sprawę przejęła profesjonalistka, w każdym znaczeniu tego słowa. Sam finisz przyznawania kredytu to już istne mistrzostwo świata! Odbyło się to tak szybko i sprawnie, że do tej pory nie możemy w to uwierzyć. Jeżeli szukacie Państwo osoby, która zajmie się Waszym tematem od A do Z – nie zastanawiajcie się dłużej i szybko kontaktujcie się z Panią Kingą! Polecamy ze wszystkich sił 🙂

Ewa i Bartłomiej Rymarz
1 March 2017
Kinga Jędrzejewska

Miałam okazję współpracować z Panią Kingą Jędrzejewską. Jestem bardzo zadowolona z pomocy przez przejście całej procedury kredytowej. Na każdym kroku otrzymywałam rzetelne informacje. Działania były podejmowane natychmiastowo, dzięki czemu kredyt został uruchomiony bardzo szybko. Serdecznie polecam doradztwo finansowe Cofinance

Aleksandra Mazur
15 February 2017
Kinga Jędrzejewska

Witam Serdecznie wszystkich, szególnie tych Państwa, którzy chcą skorzystać z pomocy Radcy finansowego i sugerując się zamieszczonymi opiniami w sieci, dokonują wyboru. Otóż potwierdzam wszystkie pozytywne!!! opinie, zamieszczone przez swoich poprzedników.
POLECAM SKORZYSTAĆ Z PROFESJONALNEGO I RZETELNEGO DORADZTWA P.KINGI JĘDRZEJEWSKIEJ, GWARANTUJĄC ZADOWOLENIE Z DOKONANEGO WYBORU.:)

Dziękujemy bardzo P.Kingo

Dominik Włoczkowski
1 February 2017
Kinga Jędrzejewska

Rzetelność, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Gorąco polecam współpracę z Panią Kingą z Cofinance.

Michał Strug
12 January 2017
Kinga Jędrzejewska

Profesjonalizm, kompetencja, dyspozycyjność, uczciwość – te wszystkie cechy odnoszą się do Pani Kingi Jędrzejewskiej.
Pani Kinga posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie kredytów hipotecznych, służy pomocą w każdej nawet najdrobniejszej sprawie – wypełnienie i złożenie wniosków, wybór najlepszej oferty, pośrednictwo między klientem a bankiem i deweloperem aż do samej finalizacji procesu kredytowego.
W 100 procentach POLECAM!

Mateusz Tabor
4 January 2017
Kinga Jędrzejewska

Do Pani Kingi trafiłam z polecenia i bez wahania zarekomendowałam ją już dalej. Pani Kinga pomogła mi w uzyskaniu mojego pierwszego kredytu. Z dużym zrozumieniem podeszła do tematu, tłumacząc mi wszystko w przystępny sposób. Słuchała uważnie i proponowała adekwatne rozwiązania. Pomagała w wypełnianiu formalności, sama kontaktowała się z deweloperem, pośredniczyła w komunikacji z bankiem, a newet interweniowała w moim imieniu w banku, jak zaistniała taka potrzeba. Pani Kinga jest osobą kompetentą, szalenie miłą i godną zaufania, dzięki niej cały ten proces wcale nie był tak czaso- i energochłonny, jak mówią. Dziękuje i polecam !

Joanna Mazur,
12 December 2016
Kinga Jędrzejewska

It was great working with Ms. Kinga Jędrzejewska. She knows people and laws very well in detail and if something is grey she tracks it down until we are sure what we are doing so that we don’t have delays. I also like to highlight that she didn’t only worked with me for connections to bank and sending forms, she also helped me to understand laws and policies well enough to be able to select the suitable loan for myself.
In a nutshell, she cares as she is taking a loan for herself.

Neda Jalilvand
10 December 2016
Kinga Jędrzejewska

Panią Kingę znalazła moja narzeczona, byliśmy wtedy w kryzysowej sytuacji – nie dostaliśmy MDM. Stanęliśmy przed wyborem, rezygnacji z mieszkania czy kupno mieszkania bez dofinansowania. Pani Kinga nam wszystko rzetelnie wytłumaczyła i uspokoiła. Swoim profesjonalizmem a równocześnie zwyczajną chęcią niesienia pomocy, dzięki niej mamy możliwość cieszenia się z nowego mieszkania 🙂 Pani Kinga to bardzo ciepła i kompetentna osoba, polecam wszystkim osobom którym zależy na doradcy który nie tylko doradzi, ale także zrozumie i podniesie na duchu. Serdecznie polecam

Marcin Wdowiszewski
10 November 2016
Kinga Jędrzejewska

Serdecznie polecam współpracę z panią Anetą Derlatką.
Jest to osoba bardzo profesjonalna, posiada niezbędną wiedzę, doradza, świetnie tłumaczy, jest doskonale zorganizowana, dyspozycyjna, dba o to żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pani Aneta pomaga takze w analizowaniu zapisów umowy.

Trafiłam do pani Anety z polecenia dwóch znajomych i jestem BARDZO zadowolona z usług jakie świadczy.

Większośc doradców świetnie prezentuje się na początku współpracy, a po tym jak klient u nich złoży wnioski to przestają się interesować gdyż mają pewny zysk i więcej się nie starają. Pani Aneta jest zupełnie inna, dba o każdego klienta od początku aż do końca współpracy. Świetna znajomośc rynku i osób z branży sprawia, że załatwia ona sprawy bardzo szybko, sprawnie i z należytą dokładnością. Co więcej, wywalczyła dla mnie o wiele LEPSZE warunki kredytowe niż to wynikało znaszych wstępnych ustaleń. Pani Aneta dba o sprawy klienta tak jakby to były jej sprawy, na każdym etapie stara się dać z siebie wszystko i to ze znakomitym skutkiem.

Jestem specyficznym typem klienta: bardzo dociekliwa, zadająca wiele pytań, sprawdzam każdy szczegół umowy i dopytuje. Ogólnie mówiąc ciężko mnie zadowolić a pani Aneta sprostałatemu zadaniu. Nie moge złego słowa powiedzieć o pani Anecie. Bardzo się cieszę żemi jąpolecono i że skorzystałam z jej usług.

Mam ogromny dług wdzięczności u pani Anety za wszystko co dla mnie zrobiła: za ogrom pracy jaką włożyła w sprawy dotyczące moich wnisoków kredytowych, za czas który mi poświęciła na tłumaczenie wielu kwestii o ktore pewnie większosc klientow nie pyta, za doradzanie, za dyspozycyjnośc, za pozytywne nastawienie, za miłą atmosferę. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pani Anety i na pewno każdemu będę ją polecać.

Pani Aneta poprzez swoją rzetelną pracę wyrobiła sobie świetną renomę dzięki której każdy były klient polecają kolejnemu. To nalepsze dowód na to warto z tą panią współpracować.

Pani Aneto jeszcze raz dziekuje.

Karolina K
25 May 2016
Aneta Derlatka

I Just need to say that without help of cofinance specialists it was impossible to get a mortgage for buying an apartment. Their expertise, reachability, responsibility were great and I am so glad I had a chance to work with them.
Strongly recommended.

Vahid Ghafori
16 February 2015
Kinga Jędrzejewska

Z całego serca pragniemy polecić Panią Anetą. Profesjonalizm definiujący znaczenie tego słowa, niesamowita dbałość o klienta i szybkie reagowanie na jego potrzeby sprawiły, że cała procedura przebiegła w sposób w 100% satysfakcjonujący… Pani Aneto serdecznie dziękujemy

Agnieszka i Artur Wojnowscy
6 October 2014
Aneta Derlatka

Polecamy usługi Pani Anety oraz Kingi, które wykazują ogromne zainteresowanie każdym klientem. Z usług jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż pomogły nam szybko sfinalizować uzyskanie kredytu. Panie pomogły nam nie tylko w uzyskaniu kredytu, ale również w kontaktach z deweloperem oraz w interpretacji zapisów umownych. Serdecznie polecamy!

Monika i Michał
3 October 2014
Aneta Derlatka, Kinga Jędrzejewska

I had the pleasure to work with Kinga, My story is a little bit long so I will try to resume it, We were looking for a credit to build a house since February 2014 (today is August 28, 2014) We tried with another consultants and after 5 months of frustrations and without any positive answer from banks, We decided to do it ourselves, again, We just found the processes in banks very frustrating so We almost give up, our last option to get a house for our family was Kinga, since the beginning she told us straight forward how is our situation and what are our chances to get a credit, We trusted since the very right beginning and what a nice surprise, after just 2 weeks that We gave her our documents, We got a call and email with a positive decision, with very good conditions and promotional rates. I know that We were very lucky to find Kinga in our way. I can just say thank you very much Kinga for give to my family the opportunity to have a house for our own, We will always be grateful to you for that. 😀

Enrique Meinguer
28 August 2014
Kinga Jędrzejewska

Moge w 100 % polecic Pania Anete ,jej podejscie do klienta i zangazowanie jest niespotykane. Z biegiem czasu musze stwierdzic, ze wyszedl Jej profesjonalizm i duza wiedza w temacie.

Łukasz Szczyfieł
17 July 2014
Aneta Derlatka

Zaangażowanie, profesjonalizm w zakresie doradztwa i doboru stosownych ofert bankowych. Sczerze polecamy zarówno Panią Anetę jak i Panią Kingę. W trudnej sytuacji, kiedy wydawało się, że nie będzie możliwe pozyskanie kredytu mieszkaniowego znalazły rozwiązanie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Izabela i Robert Ciesielscy
6 June 2014
Aneta Derlatka, Kinga Jędrzejewska

Z pełnym przekonaniem chcielibyśmy zarekomendować Panią Anetę. To wyjątkowo rzetelna i w pełni profesjonalna osoba, dzięki której otrzymaliśmy korzystną ofertę kredytową. Szczególnie doceniamy zaangażowanie w opiekę nad klientem i fachową pomoc w wypełnieniu dokumentacji bankowych.

Jeśli mielibyśmy ponownie starać się o kredyt to tylko z pomocą Pani Anety 🙂 POLECAMY WSZYSTKIM I DZIĘKUJEMY !!!

Agnieszka i Marek
29 May 2014
Aneta Derlatka

Serdecznie polecam usługi Pani Anety.
Wykazała się pełnym zaangażowaniem, kompetencją, skutecznością i otwartością na klienta.
Pani Aneta pomogła w wypełnianiu dokumentów, zajęła się wszelkimi formalnościami, służyła pomocą i radami na każdym kroku.
Dzięki profesjonalnemu podejsciu zaoszczędziłam bardzo dużo czasu.
Cała procedura związana z uzyskaniem kredytu przebiegła sprawnie i szybko.
Dzięki rzetelnemu podejściu nasza współpraca przebiegała w bardzo przyjemnej i sympatycznej atmosferze.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i gorąco pozdrawiam!

Małgorzata Obal
21 May 2014
Aneta Derlatka

Szczerze polecam Panią Anetę ze względu na wiedzę, profesjonalizm i bardzo sympatyczną atmosferę. Pani Aneta bezzwłocznie reagowała na zmieniającą się sytuację zarówno w banku, jak i u dewelopera. Dzięki Pani Anecie wszystko zostało załatwione sprawnie i przy minimalnym wysiłku z naszej strony.

Magdalena Holeksa
14 May 2014
Aneta Derlatka

Szybko, profesjonalnie, konkretnie i do tego w bardzo miłej atmosferze. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anetę jako doradcę finansowego!

Michał Ciągowski
27 November 2013
Aneta Derlatka

Gorąco polecam Panią Anetę – profesjonalne podejście, bardzo miły kontakt. No i co najważniejsze, wynegocjowane dobre warunki kredytu.

Bartlomiej Brzezinski
20 November 2013
Aneta Derlatka

Serdecznie polecam korzystanie z doradztwa pani Anety. Dzięki jej zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu przebrnęliśmy pomyślnie przez bankowe procedury oszczędzając przy tym sporo czasu (i nerwów).

Agata Piekarska
19 November 2013
Aneta Derlatka

Pani Aneta jest profesjonalistką w swojej branży, doskonale zorientowana w produktach poszczególnych banków, świetne podejście do Klienta, posiadającą kontakty, zawsze skoro do pomocy i nie zostawia Klienta samemu sobie po zakończonej transakcji. Gorąco polecam, szczególnie tym, którzy szukają “doradcy” a nie “sprzedawcy”.

Dariusz Baran
17 November 2013
Aneta Derlatka

Polecam z całego serca Panią Anetę. Nasza sytuacja w pozyskaniu kredytu była trudna ze wględu na to, że jedno z nas jest obcokrajowcem i to w dodatku z poza UE. Chodząc po bankach uzyskiwałam bardzo wiele mylnych informacji. Pani Aneta bardzo szybko zareagowała przedstawiając nam konkretne i mimo nietypowej sytuacji korzystne rozwiązania. Cała procedura przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie!!

Małgorzata Gątkowska
19 July 2013
Aneta Derlatka

Profesjonalizm Pani Anety oraz przede wszystkim znajomość rynku potrafią przekonać również osoby, którym świat finansów nie jest obcy. Zdecydowanie polecam! Zarówno w przypadkach kiedy o kredyt jest trudno (mój kredyt na przełomie 2009/2010) jak i w sytuacji kiedy o kredyt jest łatwiej i trzeba walczyć o jak najlepsze warunki (mój kredyt z przełomu 2012/2013). Jeszcze raz polecam!

Sebastian Lach
14 February 2013
Aneta Derlatka

Pani Aneta jest osobą w 100% profesjonalną, odznaczajacą się ogromną dbałością o klienta. Wszystkie działania są ukierunkowane na skuteczną realizację potrzeb. Mówiąc krótko tylko dzięki pomocy Pani Anety, jej znajomości rynku, ofert oraz procedur przebrnęliśmy pomyślnie wymagania bankowe oraz otrzymaliśmy produkt dokładnie “skrojony” do naszych potrzeb.

Dominik Blitek
6 January 2013
Aneta Derlatka

Współpraca z Panią Anetą należała do najbardziej udanych w całej mojej historii pozyskiwania kredytów. Dzięki naprawdę wysokiemu poziomowi wiedzy i rozeznania na rynku, nadzwyczajnej kreatywności i rozumieniu moich potrzeb “marzenie” hipoteczne stało się rzeczywistością. Rzadko się zdarza współpraca z usługodawcą podczas której jest się pewnym, że własna sprawa znajduje się w dobrych rękach, że toczy się ona we właściwym kierunku przy minimum własnego zaangażowania – współpraca z Panią Anetą właśnie do takich należała. Z czystym sumieniem – polecam.

Maksym Butwin
20 December 2012
Aneta Derlatka

Polecam i zachęcam do korzystania z profesjonalnej obsługi i doradztwa Pani Anety! Posiada bogate doświadczenie i wiedzę oraz miłe podejście do klienta, jestem bardzo zadowolony ze współpracy!

Damian Wróbel
1 December 2012
Aneta Derlatka

KREDYTY GOTÓWKOWE

Potrzebujesz szybkiego finansowania na dowolny cel? Kredyt gotówkowy to produkt dla Ciebie. Jego zaletami są minimum formalności i wymogów dokumentowych oraz sprawny proces decyzyjny. Odpowiedź banku możemy otrzymać nawet tego samego dnia. Kredyt gotówkowy dostępny jest bez zabezpieczeń i poręczycieli. Okres kredytowania wynosi, w zależności od banku, nawet 120 miesięcy, zawsze jednak możesz spłacić kredyt gotówkowy przed terminem. Jest to zatem elastyczny produkt, którego spłatę dopasujesz do swoich możliwości.

Kredyt gotówkowy to jeden z najchętniej i najszerzej reklamowanych produktów bankowych. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z tego rozwiązania, staniesz zapewne przed dylematem: jaki kredyt gotówkowy wybrać? Nie ma jednej, dobrej odpowiedzi na tak postawione pytanie. Wybór ten zależy bowiem zarówno od Twoich potrzeb i oczekiwań co do kredytu, jak i od okresu, w którym decydujesz się na jego zaciągnięcie. Rynek kredytów gotówkowych charakteryzuje się dużą dynamiką zmienności ofert. Dlatego, zanim dokonasz wyboru, warto porównać aktualne propozycje banków i poznać ich szczegółowe parametry.

KREDYTY HIPOTECZNE

Planujesz zakup mieszkania, budowę domu lub zakup działki i potrzebujesz finansowania? Kredyt hipoteczny będzie dla Ciebie najtańszą formą. Wynika to z faktu, że dzięki ustanowieniu hipoteki na nieruchomości, jest to – z punktu widzenia banku – kredyt relatywnie bezpieczny.

 

Z czym natomiast wiąże się dla Klienta? Jest to często jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu. Pamiętajmy, że kredyt hipoteczny to zobowiązanie długoterminowe, dlatego warto dobrze i odpowiednio wcześniej się do niego przygotować. Poznanie wszystkich mechanizmów związanych z kredytem mieszkaniowym, ułatwi wybór właściwej oferty i pozwoli na bezstresowe przejście procedury kredytowej, w której nic nie powinno Cię zaskoczyć.

 

Co warto wiedzieć wcześniej? Sprawdź swoją zdolność kredytową, będzie się ona różniła pomiędzy poszczególnymi bankami oferującymi kredyty hipoteczne. Każdy z nich może mieć również odmienne wymogi co do akceptowanych źródeł dochodów. Warto wcześniej dowiedzieć się jakie będą kolejne etapy procesu kredytowego, gdyż także i on może wyglądać nieco inaczej w zależności od konkretnego banku.

 

 

Na co może być przeznaczony kredyt hipoteczny?


 • zakup mieszkania lub domu na rynku pierwotnym (od dewelopera),
 • zakup mieszkania lub domu na rynku wtórnym (od osoby fizycznej),
 • zakup działki,
 • budowa domu,
 • remont / modernizacja / wykończenie nieruchomości,
 • przebudowa / adaptacja nieruchomości na cele mieszkalne,
 • wykup nieruchomości np. od spółdzielni czy gminy.

 

 

Najważniejsze parametry kredytów hipotecznych

Przed wyborem najlepszej oferty, czeka Cię szereg decyzji odnośne parametrów, jakimi cechować się będzie Twój kredyt mieszkaniowy.

 

Jednym z nich jest okres kredytowania. W większości banków, maksymalny okres spłaty dla kredytów hipotecznych wynosi 30 lat, zależy on jednak również od naszego wieku w momencie składania wniosku kredytowego. Największą zaletą długiego okresu kredytowania jest niższa, miesięczna rata kredytowa. Z drugiej jednak strony, im dłużej spłacamy kredyt, tym więcej odsetek oddajemy bankowi. Może się również okazać, że okres kredytowania musimy dostosować do naszej zdolności kredytowej, która jest zawsze tym korzystniejsza, im dłuższy jest okres kredytowania. Warto tu także zaznaczyć, że niezależnie od pierwotnie ustalonego z bankiem okresu kredytowania, zawsze masz prawo do wcześniejszych spłat kredytu hipotecznego, które wpływają na obniżenie wysokości oddawanych bankowi odsetek.

 

Kolejnym ważnym parametrem kredytów hipotecznych jest wysokość wkładu własnego, jaki zdecydujemy się wpłacić. Minimalna, wymagana przez banki wpłata własna, wynosi obecnie 10% ceny zakupu. W zależności od indywidualnych finansowych możliwości, jeśli zdecydujesz się na większą wpłatę własnych środków, kwota Twojego kredytu hipotecznego będzie niższa, a co za tym idzie – niższa będzie również miesięczna rata oraz całkowity koszt kredytu. Kraków okazuje się jednak często być rynkiem, na którym, ze względu na panujące tu ceny nieruchomości, wpłacamy maksymalnie 10% wkładu własnego.

 

Następną decyzją, jaka czeka Cię przy wyborze kredytu hipotecznego, jest system jego spłaty. Banki umożliwiają system rat równych lub malejących. Z punktu widzenia kredytobiorcy, najistotniejszą różnicą jest fakt, że w okresie niezmienności stopy referencyjnej WIBOR, czyli jednego z elementów składowych oprocentowania, raty równe nie będą podlegały wahaniom. Z kolei raty malejące, w początkowym okresie kredytowania, będą przedstawiały najwyższe wartości, spadając konsekwentnie wraz z upływem czasu.

 

Po zdefiniowaniu powyższych parametrów swojego kredytu mieszkaniowego, będziesz mógł przejść do wyboru konkretnej oferty. Na tym etapie stoją przed Tobą wybory dotyczące najlepszych warunków cenowych kredytu hipotecznego. Wpływ na koszt kredytu mają przede wszystkim: oprocentowanie, prowizja, wymagane ubezpieczenia oraz ewentualne koszty produktów dodatkowych, jak np. karty kredytowej.

Nasi doradcy finansowi

 

Doradca finansowy Kinga Jędrzejewska

Kinga Jędrzejewska

Doradca finansowy
Języki: Polski, English

Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie, gdzie ukończyłam dwa kierunki studiów. Ze światem bankowości, szczególnie z produktami kredytowymi, jestem związana od początku swojej pracy zawodowej. Kompleksowe przygotowanie do samodzielnego wykonywania zawodu doradcy finansowego dała mi szeroka wiedza praktyczna zdobywana w największych instytucjach finansowych jak Fortis Bank, Expander, BNP Paribas Bank. Doświadczenie zdobywałam zarówno w pracy operacyjnej banku – analiza wniosków o kredyty hipoteczne, przygotowywanie dokumentacji kredytowej, jak i w bezpośredniej współpracy z Klientami, na roli product managera odpowiedzialnego za tworzenie bankowych produktów kredytowych kończąc.

Gruntowne przygotowanie merytoryczne oraz pasja do pracy z ludźmi, pozwalają mi już od wielu lat realizować się w zawodzie doradcy finansowego. We współpracy z Klientami najważniejsza jest dla mnie etyka zawodowa a największą nagrodę stanowią pozytywne rekomendacje.

aneta-derlatka-doradca-finansowy

Aneta Derlatka

Doradca finansowy
Języki: Polski

Należę do ludzi z pasją, wytrwałość w działaniu i dążenie do celu pozwoliło mi podczas 11 letniego doświadczenia zawodowego w finansach sfinalizować z sukcesem setki transakcji kredytowych.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu studiów podyplomowych pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Po kilkuletniej praktyce zawodowej zdobytej w korporacjach dużych brandów tj. Expander, OpenFinance, Homebroker, w tym również na stanowisku kierowniczym, pracuję z pełną satysfakcją już tylko i wyłącznie na rzecz swoich Klientów.

 

 

Cechuje mnie:

 • szerokie przygotowanie merytoryczne,
 • empatia i zrozumienie potrzeb innych,
 • trafność decyzji i szybkość w działaniu.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie w naszym biurze lub dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu.

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt:

 

664-714-415

 

biuro@cofinance.pl

Adres biura

ul. Bieżanowska 7/2

30-812 Kraków

Kinga Jędrzejewska

Doradca finansowy

664-714-415

kinga.jedrzejewska@cofinance.pl

Aneta Derlatka

Doradca finansowy

694-734-242

aneta.derlatka@cofinance.pl

Wyślij wiadomość

Jak do nas trafić?

Gdzie zostawić samochód?

Doradztwo finansowe – Cofinance

Jesteśmy firmą, która powstała z pasji współpracy z ludźmi oraz zainteresowania światem finansów. Specjalizujemy się w usługach doradztwa finansowego, działając konsekwentnie na polskim rynku kredytowym od ponad dziesięciu lat.

Naszym Klientom zapewniamy bezpłatną pomoc w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych, mieszkaniowych, gotówkowych, konsolidacyjnych a także pożyczek hipotecznych.

Naszą ambicją jest świadczenie najwyższej jakości obsługi na merytorycznym poziomie.
W pracy opieramy się na założeniu, że wymagania i potrzeby każdego Klienta są inne. Stąd, każdą prowadzoną przez nas sprawę cechuje indywidualne podejście oraz koncentracja na wytyczonych celach.  Naszą wartością jest pełne zaangażowanie oraz uczestnictwo w każdym etapie procesu kredytowego.

 

 

Dlaczego warto nam zaufać?


 • zapewniamy bezpłatną obsługę i pomoc w skutecznym przeprowadzeniu transakcji kredytowej,
 • mamy szeroką ofertę ponad 20 banków,
 • nasza praca polega na reprezentowaniu i chronieniu interesów Klienta, nie instytucji finansowych,
 • gwarantem naszego obiektywizmu jest całkowita niezależność kapitałowa od jakiejkolwiek innej instytucji – jesteśmy firmą zupełnie samodzielną,
 • większość naszych Klientów pochodzi z poleceń a świadectwem naszego profesjonalizmu są rekomendacje zadowolonych Klientów.

 

 

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?


 • pewność właściwego wyboru – na bieżąco monitorujemy rynek kredytów, dzięki czemu dobrze znamy jego często zmieniające się oferty,
 • oszczędność czasu i wygodę – decydując się na złożenie wniosków do kilku banków jednocześnie, współpracujesz cały czas z jednym doradcą finansowym, który pilnuje Twoich spraw,
 • poczucie bezpieczeństwa – masz przy sobie doświadczonego doradcę, który poprowadzi Cię przez cały proces kredytowy i na bieżąco wyjaśni rodzące się pytania,
 • dostęp do szerokiej wiedzy opartej na naszym wieloletnim doświadczeniu a także praktycznych wskazówek dotyczących zaciągania kredytów,
 • ograniczenie formalności do minimum – wszystkie możliwe kwestie, w których możemy Cię odciążyć, jak np. współpraca z deweloperem czy notariuszem, weźmiemy na siebie.

12

lat doświadczenia

1000

klientów

22

banki w ofercie

 

 

 

 

Doradztwo finansowe – na czym polega?

 

Doradztwo finansowe to szeroki zakres działań, wśród których pomoc w wyborze najlepszej oferty stanowi tylko jeden z jego elementów.

 

Profesjonalne doradztwo finansowe opiera się bowiem na całościowym spojrzeniu na sytuację Klienta – analizie poszczególnych czynników, potrzeb i wymagań, aby w konsekwencji znajdować najbardziej optymalne rozwiązanie. O rzetelności doradztwa finansowego przesądza przede wszystkim jego niezależność, czyli spojrzenie na dostępne możliwości nie przez pryzmat jednej czy kilku wybranych instytucji finansowych, ale z perspektywy całego rynku finansowego. Gwarantem takiego podejścia jest doradca finansowy będący przedstawicielem Klienta, a nie banku.

 

Ważnym filarem fachowego doradztwa finansowego jest także wiedza i wsparcie merytoryczne, tak istotne ze względu na fakt, że każdy bank, poza odgórnie wytyczonymi przepisami prawa, rządzi się równocześnie własnymi, wewnętrznymi regułami. Praktyka doradztwa finansowego pokazuje, że pomimo wielu pozornych podobieństw, każda sprawa kredytowa jest inna. Stąd też, nie ma na rynku finansowym rozwiązań uniwersalnych, dobrych dla każdego. Z drugiej strony, Kraków, jako miejsce z szeroko rozbudowanym rynkiem mieszkaniowym, jest równocześnie miastem o dużej dostępności ofert kredytowych. Dla nabywców nieruchomości w Krakowie jest to z pewnością istotny atut. Aby jednak mieć pewność co do jego pełnego i prawidłowego wykorzystania, warto skorzystać z pomocy specjalisty, śledzącego na bieżąco rynek produktów bankowych.